Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41464
5.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2252.01
4.36%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.61
2.49%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $232.9
2.28%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Platypus, GameFi Dünyasına Platopia ile Giriş Yapıyor!

Kendini geliştirmek yolunda bir dönüm noktasından diğerine koşan DeFi protokolü Platypus şimdi de GameFi dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

Clock
Paylaş
Platypus, GameFi Dünyasına Platopia ile Giriş Yapıyor!

Kendini geliştirmek yolunda bir dönüm noktasından diğerine koşan DeFi protokolü Platypus şimdi de GameFi dünyasına giriş yapmaya hazırlanıyor.

İlginizi çekebilir: Platypus’ta Nasıl Stake Edilir?

728×90 muhabbit - Platypus, GameFi Dünyasına Platopia ile Giriş Yapıyor!300x250 muhabbit - Platypus, GameFi Dünyasına Platopia ile Giriş Yapıyor!

Stableswap söz konusu olduğunda bir numaralı platform olma iddiası olan Platypus, girişimlerinde öncelik hedef olarak daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyor

DeFi sektörünün katkılarına rağmen hala ana akım haline gelmekten çok uzak olduğunun altını çizen protokole göre, bu durumun temel sebebi, karmaşık kavramların daha kolay anlaşılmasını sağlayacak araçların eksikliği.

DeFi teknolojisinin ve işleyiş şeklinin öğrenilmesinin ne denli güç olabileceğini belirten protokol, bu süreci kolaylaştırmak için platformu oyunlaştırmanın oldukça etkili olabileceğini umuyor.

Bu amaçla Platopia isimli oyunu arayüzüne entegre eden protokol böylece GameFi sektörüne girişini gerçekleştirmiş bulunuyor.

Platform, Platopia için hazırladığı teaser’ı 2 Nisan 2022 tarihinde kullanıcılarıyla paylaştı ve ekledi:

Topluluğumuz, birkaç hafta içerisinde çeşitli oyun özelliklerini uygulamamızda görmeye hazır olsun.

Her ne kadar Platopia hala yolun başında olsa da, platformun kullanıcıları şimdiden oyunun bu ilk halini deneyimleme imkanına sahip. Bu noktada Platypus’un bir GameFi’a dönüşmediğinin altını çizmek gerek. Bunun yerine GameFi orijinal Platypus uygulamasına bir eklenti olarak dahil oluyor.

1 aWlCIOATmiAHprbJV1UVNA 1200x600 - Platypus, GameFi Dünyasına Platopia ile Giriş Yapıyor!
Platypus

Platypus Protokolünün Yeni Oyunu Platopia’nın Konusu Ne?

Platypus oyununda kullanıcılar, diğer tüm canlıları yok eden kıyamet benzeri bir felaket sonrasında, kendi memleketlerini yeniden inşa etmeye çalışacak. Hayatta kalmayı başaran diğer kullanıcılar da bu evrenin hemen her yerine dağılmış bir halde olacak.

Bu kullanıcılarla bir araya gelmek, kendi köyünüzün gelişimine katkı sağlayacak. Köyün ne kadar gelişeceği ise tamamen kullanıcının hayal gücüne kalmış, nitekim oyun tüm katılımcılara sınırsız gelişme fırsatları vadediyor.

Platypus topluluğunu kripto para varlıklarını stake edebilecekleri ve yaratıcı, eğlenceli yollarla ödüller kazanabilecekleri bir şehir kurma simülasyon oyunu bekliyor. Bu oyunda Platypus kahramanları kendi Platopia’larını diledikleri gibi dizayn edebilecek. Kullanıcılar birbirlerinin yerleşim yerlerini ziyaret edebilecek, rahatlıkla iletişim kurabilecek ve hatta ödüllerini takas dahi edebilecek.

Kullanıcılar dilerlerse orijinal Platypus arayüzünde kalarak, oyuna hiç dahil olmama imkanına da sahip olacak. Diğer bir deyişle, geleneksel DEX kullanıcıları için hiçbir şey değişmeyecek.

Daha fazla bilgi için: Platypus Medium sayfasını takip edebilirsiniz.

Daha Fazla DeFi Haberi için: DeFi Haberleri

Muhabbit DeFi Market Cap için: DeFi Market Cap

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar