Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27412.15
-0.62%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1641.8
-1.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $9.3
0.00%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $212
-1.53%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

DEFI

PNG Staking Ödülleri İçin 2 Yeni Opsiyon Aktive Edildi!

Avalanche ağı üzerinde çalışan Pangolin borsası, PNG token için staking operasyonları kapsamında üç farklı ödül sunuyor.

Clock
Paylaş
PNG Staking Ödülleri İçin 2 Yeni Opsiyon Aktive Edildi!

Merkezsiz borsa Pangolin, yerel tokeni PNG için önemli staking opsiyonları sunuyor. Avalanche ağı üzerinde çalışan Pangolin borsası, PNG token için staking operasyonları kapsamında üç farklı ödül sunuyor.

728×90 muhabbit - PNG Staking Ödülleri İçin 2 Yeni Opsiyon Aktive Edildi!300x250 muhabbit - PNG Staking Ödülleri İçin 2 Yeni Opsiyon Aktive Edildi!

Likidite havuzları haricinde PNG için tekil staking opsiyonu da sunmaya başlayan borsa, Impermanent Loss (Geçici Kayıp) yaşamak istemeyen kullanıcıların düzenli getiri sağlayabilmesi için üç farklı ödül bulunduruyor.

3 Farklı Ödül Seçeneği

İlk olarak sadece AVAX ödülleri sunan PNG staking işlemleri, artık üç farklı ödül sunuyor. AVAX ödülleri sunan opsiyonda 13 Milyon adetin üzerinde PNG stake edilmiş durumda.

Screen Shot 2021 10 11 at 16.40.15 831x600 - PNG Staking Ödülleri İçin 2 Yeni Opsiyon Aktive Edildi!
PNG Staking

Açılan yeni opsiyonlarda da getiri elde etmeye başlayan kullanıcılar için APEIN ve OOE ödülleri de sunulmaya başladı. Üç farklı ödülden birini seçebilen kullanıcılar, yıllık getiri oranı üzerinden istedikleri tokeni elde edebiliyor. ApeIn bir NFT projesi olarak öne çıkarken, APEIN tokeni ise NFT’leri “mint” edebilmek için kullanılan bir token olarak tanımlanabilir.

OOE ise OpenOcean isimli platformun yerel tokeni olarak öne çıkıyor. İlgili uygulama ise bir “aggregator” çözümü olarak tanımlanabilir. Farklı borsalardan verileri çekerek kullanıcılar için en avantajlı swap platformunu bulmayı amaçlayan aggregator çözümleri, en düşük makası ve en uygun fiyatı veren merkezi ve merkezsiz platformların tespiti için çalışıyor.

Geçtiğimiz haftalarda birçok yeni iş birliği gerçekleştiren Pangolin, birçok yeni likidite havuzunu kullanıcılarına açmıştı. İlgili havuzlarda ciddi bir yıllık getiri oranı (APY) sunan platform, merkezsiz yapısı ve düşük işlem ücretleri ile Avalanche ağı üzerinde en çok tercih edilen platformların başında geliyor.

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar