Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43930.3
0.00%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2351.02
-0.54%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.98
17.74%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $240.3
1.95%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

NFT

Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby’nin NFT Pazar Yeri Açılıyor!

Kullanıcılar, platformun pazar yeri üzerinden at sahibi olabilecek veya sahibi olduğu atları listeleyebilecek.

Clock
Paylaş
Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby’nin NFT Pazar Yeri Açılıyor!

Play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunu MetaDerby NFT Pazarı devreye giriyor.

Bilindiği üzere Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu özelliğini taşıyan oyun, kısa süre önce beta sürüm ile birlikte sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Şimdi ise yapılan açıklama ile kullanıcılar, sahip oldukları atları platform üzerinde alıp satabilecek.

728×90 muhabbit - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby'nin NFT Pazar Yeri Açılıyor!300x250 muhabbit - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby'nin NFT Pazar Yeri Açılıyor!
metaderby 11 - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby'nin NFT Pazar Yeri Açılıyor!

Platform tarafından yapılan açıklamada NFT pazar yerinin lansmanı kapsamında, kullanıcılara bu hafta için sıfır işlem ücreti ve sıfır telif ücreti içeren özel bir promosyon hakkı da verileceği bildirildi. Sıfır işlem ücreti hakkı 20 Mayıs 2022 tarihine kadar sürecek.

metaderby 12 - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby'nin NFT Pazar Yeri Açılıyor!

MetaDerby NFT Marketplace, NFT listelemeleri ve satın alma işlemleri için platformun yerel tokenı olan $DBY kullanılacak. Pazar yerinden at satın almak veya sahip olduğunuz atları listelemek için bir miktar DBY tokena sahip olmanız gerekiyor. DBY token almak için https://traderjoexyz.com/trade bağlantısını kullanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Planlı Bakım Yapılacak

15 Mayıs Pazar günü saat 10:00’da MetaDerby sistemi, pazar yerinin başlatılması için büyük bir bakımdan geçecek. Tüm yarış atı NFT’leri, bakım sırasında yeni bir sözleşmeye taşınacak. At nitelikleri, MMR ve yarış geçmişinin tümü bu anda anlık görüntülenecek ve yeni NFT sözleşmesine geçiş için korunacak.

Burada önemli bir uyarı yapmak gerekiyor. Bakım süresi boyunca yarış atı NFT’lerini satın almamanız, satmamanız veya listelememeniz iyi olacaktır.

Planlı bakımın ardından kullanıcılar, https://beta.metaderby.com web sitesinde mevcut tüm özellikleri, MMR’leri ve yarış geçmişleriyle birlikte yarış atı NFT’lerini alabilecekler. 

MetaDerby Hakkında

MetaDerby, play-to-earn (oyna-kazan) mantığı ile çalışan, yani herkesin oyun oynayarak token kazanabileceği bir metaverse at yarışı oyunudur. Başka bir tanımla MetaDerby, metaverse’teki ilk başlangıç sermayesi olmadan kazandıran at yarışı temalı oyna-kazan oyunu. Bununla birlikte Avalanche’taki ilk at yarışı oyunu olmakta.

metaderby1200x 1065x600 - Popüler At Yarışı Oyunu MetaDerby'nin NFT Pazar Yeri Açılıyor!

Oynaması ücretsiz olan MetaDerby, at yarışı oyun deneyimini yeniden tanımlıyor. Örneğin “yarat-kazan arazi sistemi”, “merkeziyetsiz finans (DeFi) staking” ve “NFT pazarı”nı içeren blok zinciri tabanlı entegrasyonu ile oyunu oyuncular için erişilebilir ve kârlı hale getiriyor.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Oyun içerisinde yer alan yarış atları, genotiplerine göre sınıflara ayrılıyor. Örneğin, Sınıf 1 en güçlü olanı iken Sınıf 5 en zayıf at olarak tanımlanıyor. Bu atlar, günlük yarışlarda veya haftalık olarak düzenlenen turnuvalarda kendi sınıfları içinde yarışacaklar.

Oyun içinde yer alan atlar aynı zamanda derecesine göre de ayrılmaktadır. Örneğin bir atın temel derecesini belirlemeye yardımcı olan dört ana özellik bulunuyor: Nesilleri, Süratları (hız), Hızlanmaları ve Saldırganlıkları.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar