Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $38763.26
-0.05%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2102.03
0.24%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $21.97
-0.45%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $227.4
-0.57%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BITCOIN

PSG’nin Ardından Bayern Munich’te Sorare’ye Katıldı!

Bayern Munich, Sorare’de!

Clock
Paylaş
PSG’nin Ardından Bayern Munich’te Sorare’ye Katıldı!

Alman futbol kulübü FC Bayern Munich, PSG’nin ardından Sorare ile anlaşarak blockchain tabanlı fantezi futbol dünyasına giriyor.

728×90 muhabbit - PSG'nin Ardından Bayern Munich'te Sorare'ye Katıldı!300x250 muhabbit - PSG'nin Ardından Bayern Munich'te Sorare'ye Katıldı!

Ethereum blockchain tabanlı fantezi futbol oyunu Sorare, Juventus, Atletico Madrid ve PSG’nin ardından katılan Bayern Münich gibi yüksek profilli takımlar da dahil olmak üzere 100’den faza katılımcıya sahip.

FC Bayern Munich, oyuncuların dijital koleksiyonlarını üretmek için geçen son baharda Stryking Entertainment ile bir ortaklık kurmuştu. Yani anlayacağını üzere Bayern, blockchain tabanlı projelere yabancı değil.

Taraftarlarına Sorare anlaşmasını duyuran kulüp, dünyanın en iyi 20 liginin artık gerçekten küresel hale gelen oyun platformunda mevcut olduğunu söyledi.

Sorare, beşe beşlik bir futbol oyunu olarak çalışıyor. Yeni oyuncular turnuva takımlarını oluşturacakları oyuncu kartlarından bir kadro kurarlar ve oyuna başlarlar.

Daha önce bildirildiği gibi Sorare, oyunculara özel seri kart satın alma ve takas etme şansı da sunuyor. Bu kartların değeri, futbolcuların gerçek hayattaki performansları ve koleksiyondaki nadirlik seviyelerine göre belirlenmekte.

Nonfungible’a göre Sorare, lig tablolarını hızlandırıyor ve küresel oyun topluluğu arasında popülerlik kazanıyor.

Bunun neticesinde platform, haftalık bazda yaklaşık olarak 243.000 $ işlem hacmine sahip oldu. Bununla beraber, tüm zamanların satışlarına bakacak olursak, Sorare, Axie Infinity’nin ciddi anlamda gerisine kalıyor.

Sorare ile yakın zamanda yapılan bir röportaja göre, Sorare, 60 milyona yakın kişinin fantezi spor ürünlerini kullandığı ABD pazarına giriş yapma planlarını anlatmıştı. Platform kısa bir süre önce ABD pazarına resmi olarak sunuldu.

Daha fazla blockchain haberi için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar