Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43220.01
-1.71%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2333.84
3.01%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.55
-2.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.5
0.22%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Pundi X’in Pos’una PayPal Desteği Geldi

Yeni entegrasyon ile birlikte Xpos PayPal aracılığıyla ödeme kabul ediyor. 

Clock
Paylaş
Pundi X’in Pos’una PayPal Desteği Geldi

Türk yatırımcılar tarafından oldukça sevilen Pundi X (NPXS) yeni entegrasyonu ile karşımızda.

Singapur merkezli blockchain firması Pundi X pos cihazı “Xpos” ile kripto ödemeleri sağlamakta.

Yeni entegrasyon ile birlikte Xpos, PayPal aracılığıyla ödeme kabul ediyor.

728×90 muhabbit - Pundi X'in Pos'una PayPal Desteği Geldi300x250 muhabbit - Pundi X'in Pos'una PayPal Desteği Geldi

PayPay entegrasyonu ile birlikte Xpos, 30 farklı ülkeden ödeme kabul edebilir hale gelmiş durumda. Yeni güncelleme ile tüm cihazlara dağıtımı başlanan entegrasyon, 2 hafta içerisinde ABD’de bulunan tüm Xpos’lara ulaşmış olacak. Bugün itibariyle ise ABD’de bulunan kullanıcılar, PayPal aracılığı ile ödeme kabul etmeye başlayabilecek.

Kullanıcı Talebi

Pundi X, kullanıcı geri bildirimleri kapsamında PayPal entegrasyonunu getirdiğini de açıkladı. Twitter üzerinde yapılan değerlendirme sonucu Xpos sahiplerinin yüzde 70’i PayPal desteğini istediklerini belirtmişti. Ekip de bu isteğe kayıtsız kalmamış görünüyor.

Yapılan ankette kullanıcılarına WeChat Pay, Alipay, GoPay ve benzeri birçok ödeme yöntemi seçeneği sunulmuştu. Anket sonucunda ise yüzde 70’lik kesim PayPal’ı seçmiş durumda.

Yeni entegrasyon sayesinde Xpos cihazlarına kredi kartı ile ödeme desteği de getirilmiş oldu.

Konu ile ilgili olarak Pundi X CEO’su Zac Cheah şunları söylüyor:

PayPal lider bir ödeme şirketi. Kendileri ile oluşturduğumuz entegrasyon blockchain tabanlı servislerin adaptasyonuna büyük katkı sağlayacak. Bu sayede daha fazla kullanıcıya ulaşabiliriz.

PayPal ise geçtiğimiz günlerde platformuna Bitcoin (BTC) desteği getireceği dedikodusuyla piyasayı hareketlendirmişti. Hali hazırda PayPal, kripto para şirketleri ile çalışmakta.

Paxful ve LocalBitcoins ile entegrasyonu bulunan şirket, geçtiğimiz hafta KuCoin’in P2P platformuna da entegrasyon oluşturarak itibari para birimi için yeni bir kapı oluşturmuştu.

Pundi X

Pundi X (NPXS) ise geçtiğimiz yıllarda önemli bir “hype” yakalamıştı. O dönemde henüz önde gelen borsalarda listelenmeyen Pundi X, Idex gibi merkezsiz borsalarda işlem görmekte idi. Çok ciddi bir yükseliş yaşayan NPXS, bazı yatırımcılarına 10 kattan daha fazla kazandırmıştı. İlerleyen dönemde Binance gibi borsalarda listelenmeye başlayan NPXS tokeni uzun soluklu bir düşüş eğilimine girmişti.

download - Pundi X'in Pos'una PayPal Desteği Geldi

BTC paritesinde oldukça düşen NPXS’in bazı borsalarda BTC paritesi kaldırılmıştı. Entegrasyon duyurusu ile birlikte NPXS fiyatı yüzde 8’lik bir artış yaşamış durumda.An itibariyle NPXS tokeni 0.00014 $ seviyelerinden işlem görmekte.

Sizin NPXS yatırımınız bulunuyor mu?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar