Muhabbit

Pyth Network Ve Cega Güçlerini Birleştirdi!

Solana ağı üzerinde çalışan ve bir oracle çözümü olarak bilinen Pyth Network, yeni gelişmelere tüm hızıyla devam ediyor.

Solana ağı üzerinde çalışan ve bir oracle çözümü olarak bilinen Pyth Network, yeni gelişmelere tüm hızıyla devam ediyor. Pyth Network bu kez her kripto para kullanıcısı için daha güvenli ve yüksek getirili yatırım fırsatları sunmayı amaçlayan merkeziyetsiz finans(DeFi) opsiyon protokolü Cega ile güçlerini birleştirdi. Dragonfly, Pantera, Coinbase Ventures ve Solana Ventures gibi en iyi yatırımcılar tarafından desteklenen Cega protokol, yatırımcıların stablecoinlerini stake etmeleri için daha güvenli ve yüksek verimli cüzdanlar sunmaktadır.

Güvence, Güven, Cesaret!

Pyth-Network-Muhabbit

Cega cüzdanları, piyasadaki %90’a varan fiyat düşüşüne kadar, piyasa hareketlerine karşı temel koruma sağlamakta. Aynı zamanda bu cüzdanlarla kripto para piyasası 1 aylık süre zarfında %90 oranında düşse bile yatırımcılar yüksek getiri elde etmeye devam edecek olup anaparalarını güvenli şekilde tutabilecekler.

Bu yenilikle birlikte üç cüzdan çeşidi sunulacaktır. Bu farklı cüzdan seçenekleri, kullanıcıların kendilerine uygun olanı seçmesinin yanında farklı koruma seviyeleri ve APY’ler de sunmaktadır. Cega NFT sahipleri için ise 4. cüzdan çeşidi yolda.

Cüzdan1: “Cruise Control”

Cüzdan 2: “Genesis Basket”

Cüzdan 3: “Gotta Go Fast”

Pyth hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Pyth Network’ün Türkiye kolunun Telegram kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version