Muhabbit

Raydium LARIX İçin Likidite Havuzunu Başlatıyor!

Yapılan açıklamada Larix (LARIX) için yeni bir likidite havuzu oluşturulduğu belirtilirken, havuzun 8 Ekim 2021 tarihi itibarıyla aktive edileceği duyuruldu.

raydium

raydium

Merkezsiz borsa Raydium (RAY) yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Yapılan açıklamada Larix (LARIX) için yeni bir likidite havuzu oluşturulduğu belirtilirken, havuzun 8 Ekim 2021 tarihi itibarıyla aktive edileceği duyuruldu.

Çifte Ödül Sunulacak

LARIX için Fusion havuzları üzerinde oluşturulan yeni havuzda ödül dağıtılacak. Havuzdaki emisyon oranının kaç olduğu bilinmezken, havuza konacak likidite miktarına göre getiri oranının değişmesi bekleniyor. Ekstra olarak belirli bir süre için ilgili havuza RAY ödülleri de bulunacağını belirten ekip, havuz için çifte ödül sunmuş olacak.

Solana üzerinde çalışan bir AMM protokolü olarak öne çıkan Raydium, ağ üzerinde en yüksek likiditeye sahip merkezsiz borsa olarak öne çıkıyor. DeFi Llama verilerine göre ağ üzerindeki merkezsiz platformlarda 11 Milyar $’a yakın kilitli varlık bulunurken, en yüksek kilitli değer Saber platformunda bulunuyor. Raydium, 1.53 Milyar $’lık kilitli varlık miktarı ile Solana ağı üzerinde üçüncü sırada bulunuyor.

Solana TVL

Zincir üzeri emir yapısı ile birlikte swap platformlarından farklılaşan Raydium, aynı zamanda DropZone isimli NFT platformunun yanı sıra AcceleRaytor platformu ile de IDO hizmeti de sunuyor.

Merkezsiz borsa Raydium’u daha önce kullandınız mı?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version