Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43400.01
-1.42%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2372.58
4.62%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.96
-0.07%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $235.4
0.77%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Raydium Üzerinde RunNode Satışı Gerçekleşecek!

Borsa tarafından yapılan açıklamada, RunNode satışının platform üzerinde gerçekleşeceği duyuruldu.

Clock
Paylaş
Raydium Üzerinde RunNode Satışı Gerçekleşecek!

Raydium, yeni bir duyuru gerçekleştirdi. Borsa tarafından yapılan açıklamada, RunNode satışının platform üzerinde gerçekleşeceği duyuruldu.

Raydium’un token başlatma platformu olarak tanımlanabilecek olan AcceleRaytor üzerinde gerçekleşecek olan satış, 6 Aralık 2021 tarihinde tamamlanacak.

Web 2.0 ile Web 3.0 arasında bir köprü mimarisi çözümü olarak öne çıkan RunNode, bir RPC protokolü. API üzerinden RunNode çözümlerini kullanan kişilerin ödediği komisyonları ya da işlem ücretlerini paylaşacak olan token sahipleri, bu yolla pasif gelir elde edebilecek.

RUN Satışı Hakkında

AcceleRaytor aracılığı ile toplamda 16.666.667 adet RUN satılacak. Bu miktar, toplam RUN arzının yüzde 1.67’sini oluştururken, her bir token 0.06 USDC fiyatla satışa çıkacak.

Toplamda 1 Milyon USDC’lik bir fon toplanması beklenen satış ile birlikte, 12.500 kişinin etkinliğe dahil olması bekleniyor. Çekiliş usülüne dayanan bir sistem kullanan AcceleRaytor, yoğun katılım sebebiyle çekilişe katılan 12.500 biletin token satışından pay almasına imkan tanıyacak. Çekilişi kazanan her bir biletin toplamda 80 USDC’lik katılım sağlaması bekleniyor.

RunNode satışına katılmayı düşünüyor musunuz?

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar