Muhabbit

Rejuve.AI Ağı Nedir ve Ne İçin Kullanılır?

Sağlık verileri ile token kazanmak ve bu tokenlar ile sağlığımızı iyileştirmek artık mümkün!

Blok zinciri hayatın her adımında yer almaya devam ederken bu sefer de sağlık sektöründe kullanılmaya başlandı. Rejuve, yapay zeka ve blok zinciri teknolojilerini kullanarak sağlık hizmetinde yeni bir dönem oluşturuyor.

İnsan sağlığını ve ömrünü iyileştirmek için kurulmuş olan Rejuve.AI, bunun için dünya genelinde milyonlarca kişi ile ortak çalışıyor. Sağlık sektöründe bir devrim yapmak isteyen Rejuve.AI platformu, bunun için milyonlarca kişinin karmaşık bio-AI verilerini kullanıyor.

Platform dünya çapındaki kullanıcılarından veri almak için ise Longevity adlı telefon uygulamasını kullanıyor. Kullanıcılar bu programı kullanarak kişisel sağlık verilerini ve yapay zeka odaklı sağlık görüşlerini kayıt altına alıyor. Kayıt altına alınan veriler HIPAA uyumluluğu ile güvenli bir şekilde şifreleniyor ve şifrelenen verilerin nasıl kullanılacağına sadece kullanıcı karar verebiliyor.

Programın araştırma grubuna giren kullanıcılar sağlık verilerini Rejuve servis ve ürünleri ile paylaşırsa ödül olarak RJV token alabiliyor. Bu tokenlar giyilebilir sağlık izleyicilerinden epigenetik / biyolojik yaş testlerine, bilim destekli takviyelere, doktorlarla muayenelere kadar her şeyde indirim kazanmak için kullanılabiliyor. Kullanıcıların Rejuve ağının bir parçası olması ve ödüller kazanması için Veri NFT (dNFT) oluşturması gerekiyor.

Rejuve, yapay zeka üzerinde çalışan geliştirici ve araştırmacılara da sisteme katkıda bulunması için seçenekler sunuyor. Bu kişiler Üretken İşbirliği Ağı (GCN) aracılığıyla platform üzerindeki sistemlere katkıda bulunabilirler. Rejuve, GCN’ye katılarak destek veren kullanıcıların da ayrıca ödüllendireceğini belirtti.

Rejuve.AI Ağı’nın Yerel Tokenı RJV Tokenın İşlevi

Platformun yerel tokenı olan RJV şu anda Ethereum ve Cardano blok zincirlerinde mint edilebiliyor. RJV token kazanmak için kullanıcıların, Longevity isimli telefon uygulamasında yakın zamanda gelecek olan görevleri tamamlamaları gerekiyor. Başlangıç aşamasında görevler, sağlık envanteri, anketleri tamamlama ve programa giyilebilir sağlık takip cihazlarını bağlama şeklinde olacağı belirtildi. Daha sonra ise görevlerde laboratuvar test sonuçlarının istenecek şekilde genişletileceği belirtildi. Paylaşılan yol haritasında ayrıca, çalışmalara ve klinik araştırmalara katılım yer alıyor.

RJV token ile kullanıcılar, sağlıklarını iyileştirmeye yardımcı olacak bilimsel ürün ve hizmetlere erişim sağlayabilecek. Ayrıca kullanıcılar isterlerse bu ürün ve hizmetlerden aldıkları verileri de tekrardan platforma ekleyerek ödül kazanabilecekler.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Borsa haberi için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version