Muhabbit

Ripple 25.Sırada!

Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple, Fortune tarafından yayınlanan “Bay Area’daki 35 Küçük ve Orta Büyüklükteki İşyeri” listesinde 25. sırada yer aldı

ripple

Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para birimi olan Ripple, Fortune tarafından yayınlanan “Bay Area’daki 35 Küçük ve Orta Büyüklükteki İşyeri” listesinde 25. sırada yer aldı. Ripple, Bay Area’daki en iyi işyeri olarak kategorize edilen listeye girebilen tek Blockchain tabanlı şirket olma özelliğini elinde tutuyor.

Şirket tıpkı Fortune gibi inanılmaz bir büyüme potansiyeline sahip olmasıyla öne çıkıyor. Fortune, Şubat ayında en çalışılası şirketleri Bay Area’daki en iyi şirketler olarak sıralayıp Ripple’ı şirketler listesine ekledi. Şimdi, Ripple, Bay Area’daki (San Francisco) en iyi işyerlerinden biri olarak anılıyor.

CEO ekibine övgüde bulundu

Blockchain tabanlı şirketin personelleri bu durumdan hoşnutken, Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, esprili bir dille ekibini kutladı.

İncelemelerde çıkan yorumlardan biri;

Yönetim, her zaman ilgilidir, neyin yolunda gidip gitmediği konusunda çalışanlarıyla şeffaf olarak konuşur, henüz yeni ve büyümekte olan bir şirket olduğumuzdan birbirimize karşı dürüst olmanın sağlıklı ve huzur verici olduğunu düşünüyoruz.

Ripple çoktan dünya devi bankalar ve finans kurumlarıyla ortaklıklar kurdu, şirketin 300’den fazla ortaklığı var. Durmanın zamanı değil, ancak durulacaksa Blokchain’i geliştirip dünya devi bankalarla paylaşarak işlem sürecini daha güvenli ve hızlı hale getirin!

Son Yazılar

Exit mobile version