Muhabbit

Ripple Bir Sonraki Amazon, Google veya Apple Olabilir mi?

Ripple gelecekte daha da mı büyüyecek? Buna inanan birçok isim var. SEC davasının olumlu sonuçlanması ile Ripple güç kazanmaya devam ediyor.

xrp

Black Swan Capitalist kurucuları Versan ve Vandell Aljarrah, katıldıkları bir canlı yayında Ripple ve XRP hakkındaki olumlu görüşlerini dile getirdiler.

Ripple’ın Bankacılık Sektöründeki Büyüyen Hakimiyeti

Piyasada Ripple etkisi neyi tetikliyor ve bankacılık sektörü Ripple’ın yeniden yükselmesine nasıl katkı sağlayabilir? Ripple’ın piyasa üzerindeki etkisi özellikle Güney Asya’da istikrarlı bir şekilde artıyor. ABD’de hukuki zorluklarla karşılaşmasına rağmen Ripple’ın hizmetleri ivme kazanıyor. Özellikle Yamaguchi, Momiji ve Kitakyushu gibi büyük Japon bankaları son zamanlarda Ripple’ın MoneyTap P2P hizmetini benimsemeye başladı.

Bu adım, Ripple’ın para transferlerinde devrim yapma potansiyelini vurguluyor ve onu finans alanında önemli bir oyuncu olarak konumlandırıyor.

Ripple Yakında Sektöre Hakim mi Olacak?

Yayın sırasında Versan, Ripple’ın devam eden yasal mücadelesinde nihai zaferine olan güvenini ifade etti. Ancak, düzenleyicilerin adil bir denge sağlama ve yeni teknolojinin gelişimine izin verme arasında bir denge bulmaları gerektiğini kabul etti. Kısmi bir zafer yaşansa da, XRP iki ay içerisinde %40 değer kaybetti.

Ripple’ın 29 Eylül 2023’te halka arzını duyuracağı söylentileri dolaşıyor, bu da onu Bitcoin’ın izinden giderek ana akım benimsemeye lider aday haline getiriyor. John Deaton daha önce Ripple’ın yerel kripto parası olan XRP’nin, yakın gelecekte hakim kripto para birimi olan Bitcoin’ı bile geçebileceğini iddia etmişti.

Ripple’ın Büyük Potansiyeli

Clive Thompson; Ripple’ın Amazon, Google veya Apple gibi ünlü şirketler ile aynı seviyeye ulaşmasını umut ettiğini dile getirdi. Ripple’ın o kadar etkili hale gelebileceğine inanıyor ki, hükümet müdahalesinin bile zor olabileceğini düşünüyor.

Birçok uzman, bu hamleyi övgüyle karşıladı ve kripto inovasyonunu yavaşlatmakla suçladığı Gary Gensler’ın rolünü sorgulayarak, SEC’ye karşı adil olmayan uygulamalarını sorgulama konusundaki önemli bir an olarak görüyor.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version