BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Ripple Geri Alım Yaptı! Fiyat Yüzde 5 Arttı!

Yapılan açıklamada geri alımın sağlıklı piyasa yapısını desteklemek amacıyla yapıldığı belirtiliyor.

Yayın:

-

xrp

Ripple üçüncü çeyrekte XRP geri alımı yaptığını duyurdu. Yapılan açıklamada ilk defa 46 Milyon $ değerinde XRP alımı yapıldığı açıklandı.

İlginizi Çekebilir: DeFi Market Cap

Bildiğiniz üzere Ripple halihazırda XRP arzının neredeyse yarısını kontrolünde bulundurmakta.

Yapılan açıklamada geri alımın sağlıklı piyasa yapısını desteklemek amacıyla yapıldığı belirtiliyor. Bu sabah itibarıyla ise XRP yüzde 5’lik bir artış yaşamış durumda. An itibarıyla 0.26 $ seviylerinden işlem gören XRP uzun zamandır yükselen piyasaya rağmen göreceli olarak sessizliğini korumaktaydı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ripple sözcüsü, önümüzdeki dönemde geri alımların devam edebileceğini belirtti. Alınan XRP’leri şirketin ortaya yeni koyduğu Line of Credit’i destekleyebileceğini belirtti.

Line of Credit çözümünden On Demand Liquidity kullanıcılarının faydalanabileceği belirtiliyor. Halihazırda “beta” sürümde olan Line of Credit geliştirilmeye devam ediyor.

Bildiğiniz üzere ODL ile birlikte fon transferleri için XRP kullanılıyor. Bu sayede kullanıcıları sınır ötesi ödemeleri XRP aracılığı ile gerçekleştirebiliyor.

Üçüncü çeyrek verilerine göre ODL kullanıcılarına toplamda 35.84 Milyon $ değerinde XRP satan Ripple, ikinci çeyrek verilerine göre daha fazla XRP satmış bulunuyor. İkinci çeyrek verilerinde göre 32.55 Milyon $ değerinde XRP ODL kullanıcılarına satılmıştı.

Ripple Tarafından Yapılan XRP Satışları

Dubai’de Merkez Açtı

Ek olarak Ripple geçtiğimiz gün Dubai’de yeni bir merkez açtığını açıklamıştı. Dubai Uluslararası Finans Merkezi’nde açılan ofis Ripple tarafından duyurulmuştu.

Diğer altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 25.11.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (25.11.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler

Yayın:

-

Bu akşamüstü twitter hesabımda bir anket düzenledim ve hangi coin için fiyat analizi yazısı hazırlmamı istediğinizi sordum. Oyların çoğunluğunu Ethereum ETH aldı. Bundan dolayı bugün Ethereum’u inceleyeceğiz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 25.11.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir

Bugün Ethereum için genel vadede bakmayacağız. Biraz daha detaya ineceğiz. Çünkü hem youtube kanalımızda hazırladığım videoda hem de önceki yazılarımda Ethereum’un genel vade için yeterince analiz yaptım.

Alttaki ve üstteki iki büyük alan, büyük zaman dilimindeki destek ve direnç bölgelerimiz. 500 dolar bandındaki direnci kırmasıyla bir üstteki direnç bölgesinden ret almış durumda. Bu iki bölge arasında bizim için önemli 2 destek seviyesi var. Bunlardan ilk 580 dolar seviyesi diğeri de 550 dolar seviyesi. 580 dolar desteğini bu sabah test ettik.

Diğer yandan üst tarafta kanal benzeri bir yapı görmekteyiz. Eğer alt banda bir test gerçekleşirse daha emin olacağım bir durum var. O da şu; orada bir bayrak formasyonu oluşmuş olur. Oluşan bayrak formasyonu da bullish. Bu bullish bayrak formasyonunun yukarı kırılmasıyla önümüzdeki direnci geçebiliriz. Şimdilik görüşlerim bu kadar yeni yapılar oluştukça güncellemeye devam edeceğim.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Binance XRP Spark Token Dağıtımını Destekleyecek!

Binance, elinde XRP tutan yatırımcılara Spark token Airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı.

Yayın:

-

binance kripto para borsası

Küresel kripto para borsası Binance, elinde XRP tutan yatırımcılara dağıtılacak olan Spark token Airdrop’unu destekleyeceğini açıkladı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yapılan paylaşımda Binance, Spark dağıtım furyasına katıldığını açıkladı.

Küresel kripto para borsasının Twitter hesabından yapılan paylaşımın yanı sıra sayfasında Airdrop’un nasıl gerçekleşeceğini de açıkladı. 11 Aralık 22:00 itibarıyla XRP para yatırma ve çekme işlemlerinin durdurulacağı ve cüzdanlardaki XRP miktarları için ekran görüntüsü alma işleminin başlatılacağı belirtildi. Ekran görüntüsü alım işlemleri bittiği anda para yatırma ve çekme işlemlerinin devam ettirileceği, Spark dağıtımının da 12 Aralık’ta başlatılacağı açıklandı.

Bitstamp ve Crypto.com’un ardından Binance’in de Spark Airdrop’unu destekleyeceğini açıklamasıyla birlikte gözler diğer büyük kripto para borsalarına döndü.

Kasım ayının başında elinde XRP tutan yatırımcılara, Flare Network’ün token’ı SPARK’ın 1:1 oranında dağıtımı yapılacağı açıklanmıştı. Ardından teker teker kripto para borsalarının desteğini alan airdrop’un 12 Aralık tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.

Daha fazla XRP haberi için: XRP Haberleri
Daha fazla kripto para borsalarından haberler için: Borsa HaberleriOKUMAYA DEVAM ET
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.