Muhabbit

ANALİZ

Ripple XRP Fiyat Analizi 30.07.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Clock
Paylaş
Ripple XRP Fiyat Analizi 30.07.2021

Herkese selamlar ben CryptoTepe. Bugünkü fiyat analizi yazımda hepimizin yakından takip ettiği RIPPLE yani XRP’yi inceleyeceğiz. Uzun zamandır incelemediğimiz XRP grafiğimizde güzel bir yükseliş formasyonu bulunmakta, teknik değerlendirmesini yapmaya başlayalım.

XRP Fiyat 30 Temmuz 2021

Binance BNB/USDT verilerine göre 2021 yılı içerisinde en düşük değeri 0.21 dolar, en yüksek değeri ise 1.96 dolar. Şu an 0.72 dolar seviyesinde işlem görmekte.

XRP Grafik 30 Temmuz 2021

xrp grafik 30.07.2021 1200x586 - Ripple XRP Fiyat Analizi 30.07.2021
Ripple XRP fiyat grafiği 30.07.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafiğimiz 4 saatlik zaman dilimindedir. Grafikteki veriler Binance borsasının sağladığı XRP/USDT verileridir. Ayrıca beyaz çizgiler yardımıyla Adam-Eve formasyonu belirtilmiştir.

XRP Analiz 30 Temmuz 2021

Grafiğimizdeki mor alanlar her zaman olduğu gibi destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmaktadır. Önceki fiyat analizlerimizi takip edenler Adam-Eve formasyonuna hakimlerdir. Yükseliş formasyonu olan Adam-Eve aktif olmuş durumda.

XRP Yorum 30 Temmuz 2021

Adam-Eve formasyonumuz yapı bakımında ikili dip formasyonuna benzetilebilir. Ancak ikinci dip bölgesi oval şekilde oluşmaktadır. Formasyonumuzun hedefi dip bölgemizden neckline seviyesine kadar olan uzaklık kadardır. Hedef alınabilecek direnç bölgemizi grafiğimizde belirttim. Formasyon hedefimizde yaklaşık olarak direnç bölgemize denk gelmektedir. Son zamanlarda oldukça sessiz olan XRP için formasyonun hedefe ulaşması oldukça güzel olacaktır. Umarım formasyonumuz hedefine ulaşır ve XRP yatırımcılarını mutlu eder.

XRP grafiğimiz için teknik göstergeler ve olası hareketleri incelediğimiz yazımız bu şekildeydi. Grafiğimizde gelişmeler olduğu takdirde tekrar güncelleyeceğim.

Daha fazla XRP analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar