Muhabbit

Ripple XRP Fiyat Analizi 03.04.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Ripple fiyat analizi ilk versiyon

Merhaba, ben CryptoTepe. Severek takip ettiğim fiyat analizi serisine benim de katkımın olması ve sizlere yardımcı olabilmek adına ilk fiyat analizimi hazırladım. Bugün son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Ripple XRP inceleyeceğiz. Ripple destek/direnç ve trendine değineceğim bu yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Ripple XRP fiyat grafiği 03.04.2021. 4 saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Grafikte mor olarak belirttiğim alanlar destek ve direnç bölgeleri olarak çalışmakta ve grafiğimizde minör bir yükselen trend bizi karşılıyor.

0,6 dolar direncini kırdıktan sonra önündeki ilk direncini yani 0,64 dolar seviyesine kadar hızlı bir yükseliş gördüğümüz XRP, direnç bölgesinden tepki alarak destek seviyesine kadar geriledi.

Bugün yaşanan düşüş yükselen trende zarar verecek kadar büyük değil, bu bölgede hem minör bir trendi hem de destek bölgesi bulunan Ripple şu ana kadar tepki almış görünüyor. Teknik olarak baktığımız zaman trend çizgimizin altına düşmediği sürece fiyat yukarı görünmektedir.

Trend çizgisini kaybetmesi durumunda destek bölgesinin de altına inecektir bu durum 0,526 dolar seviyesine kadar gerileme getirebilir.

Daha fazla analiz, haber ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version