Muhabbit

Ripple XRP Fiyat Analizi 18.10.2021

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

XRP Fiyat Analizi 2-2

Herkese iyi akşamlar, bu akşamki yazımda Ripple (XRP) fiyat grafiğini inceleyeceğim. Bir önceki yazıda fiyat 1 doların üzerine çıkabilmişti. Bazı aşağı yönlü fitillerle 1 doları test etse de burası kırılmış değil.

XRP Fiyat 18 Ekim 2021

Ripple fiyat 1,2 dolar seviyesinin üzerine çıksa da maalesef burada pek kalıcı olmadı ve düşüş yaşadı. Yazıyı hazırladığım saatte 1,08 dolardan işlem görmekte.

XRP Grafik 18 Ekim 2021

Ripple XRP fiyat grafiği 18.10.2021. 4 Saatlik grafik, veriler Binance borsasında alınmıştır.

Kısa/orta vadeli diyebileceğimiz 4 saatlik zaman dilimindeki XRP fiyat grafiği. Binance borsasında işlem gören XRP/USDT paritesine ait fiyat verileridir ve TradingView’den temin edilmiştir.

XRP Analiz 18 Ekim 2021

Grafikteki yeşil bölgeler orta vadede takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Orta vadeli olduğundan dolayı iki bölge arasındaki mesafe yaklaşık %15-20 olmakta.

Fiyatın bugün yaptığı hızlı düşüşle 1 doların üzerindeki destek bölgesini test ettiğini görmekteyiz. Nitekim bu test bir mum fitili olarak kaldı. Fiyat hemen geri toparlandı. Genel olarak baktığımda olumlu bir hava görmekteyim. 1,2 dolar direncinin kırılması bu görüşümü daha da sağlamlaştıracaktır. 1 dolar bölgesi kırılmadığı sürece bu görüşüm pek değişmeyecek gibi duruyor. Bu bölge kırılırsa da bir sonraki Ripple fiyat analizi yazımda yeni gelişmeleri detaylı olarak değerlendiririz.

XRP Yorum 18 Ekim 2021

Geçtiğimiz aylarda yaşadığımız altcoin boğasında bir çok coin ATH yaparken Ripple bekleneni verememişti. Ancak ben henüz ondan ümidimi kesmiş değilim. Yakından takip etmeye devam edeceğim.

Bu analizi TradingView üzerinde görüntülemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla XRP analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version