Muhabbit

Ripple XRP Fiyat Analizi 22.09.2022

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ripple’ı inceliyoruz. Ripple grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Ripple fiyat analizi Draco

Herekse iyi akşamlar, bu yazımda Ripple (XRP) fiyat grafiğini inceleyeceğim. Ripple son 1 haftadır sessiz sedasız yükselmeye başladı. Şu an ise önemli bir direncini test etmekte. Bundan dolayı bir yazı hazırlayıp son durumunu sizlerle paylaşmak istedim.

XRP Fiyat 22 Eylül 2022

Geçtiğimiz hafta 0,30 dolar bölgesinde hareket eden Ripple sonrasında güzel bir yükseliş yakaladı ve 0,40 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Yazıyı hazırladığım sırada 0,46 dolar bölgesinden işlem görüyor.

XRP Grafik 22 Eylül 2022

Ripple XRP fiyat grafiği 22.09.2022. 12 Saatlik grafik, veriler Binance borsasından alınmıştır.

Binance borsasında listeli Ripple/Tether (XRP/USDT) paritesine ait fiyat verileri. Grafik 12 saatlik zaman dilimindedir ve TradingView’den temin edilmiştir.

XRP Analiz 22 Eylül 2022

Grafikteki yeşil bölgeler Ripple grafiğinde takip ettiğim destek ve direnç bölgelerini göstermektedir. Grafiğe baktığınızda bugün hangisi için konuşacağımızı direkt anlamışsınızdır zaten. Bugün 0,46 dolar bölgesindeki direnci konuşacağız. Fiyatın en son burayı mayıs ayında test ettiğini görmekteyiz. Yani mayıs ayında yaşadığımız hızlı düşüşten sonraki ilk düzeltmesinin bittiği yer diyebiliriz. Haliyle burası diğer dirençlere göre bir tık daha önemli olmakta. Fiyatın şu an burayı test ettiğini görmekteyiz. Ancak burası nispeten güçlü bir bölge olduğu için ilk denemesinde kırması beni oldukça şaşırtacaktır. Haliyle buradan bir düzeltme görmemizin olası olduğunu düşünüyorum. Bu direnç bölgesinin kırılmasının fiyatı kısa vadede rahatlatacağını düşünüyorum. Ancak burası kırılırsa önünde çok daha önemli ve güçlü bir bölge olacak (0,54 dolar bölgesi).

Daha fazla Ripple analizi, haberi ve diğer kullanıcıların yorumu için telegram kanalımıza katılabilirsiniz.

TradingView hesabımıza ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca TradingView üzerinde XRP/USD hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

Son Yazılar

Exit mobile version