Muhabbit

Robert Kiyosaki, 2024 Yılı İçin Bitcoin Fiyat Tahmininde Bulundu!

Zengin Baba Yoksul Baba’nın ünlü yazarı Robert Kiyosaki, lider kripto para birimi Bitcoin hakkında tahminde bulunmaya devam ediyor.

Zengin Baba Yoksul Baba’nın ünlü yazarı Robert Kiyosaki, lider kripto para birimi Bitcoin hakkında tahminde bulunmaya devam ediyor.

Robert Kiyosaki, 2024 Yılında Bitcoin’in 120 Bin Dolar Olacağını İleri Sürdü!

Kiyosaki bu seferki açıklamasında BRICS’in, 22 Ağustos 2023 tarihinde bir kripto para birimini duyuracağını, ve bu kripto para biriminin altın tarafından destekleneceğini ileri sürdü. Kiyosaki ayrıca ABD dolarının ilerleyen süreçlerde hakimiyetinin azalacağını yatırımcıların altın ve gümüş alması gerektiğini söyledi. Açıklamasında lider kripto para birimi Bitcoin’e de yer veren Kiyosaki, gelecek yıl Bitcoin’in 120 bin dolar olacağını belirtti.

Robert Kiyosaki Kimdir?

Robert Toru Kiyosaki; hem bir iş adamı, hem de yazardır. Amerikalı Kiyosaki, Rich Global LLC’nin kurucusudur. Bununla birlikte Kiyosaki, kitap ve videolarla insanlara kişisel finans eğitimi veren finansal eğitim şirketi olan Rich Dad Company şirketinin sahibidir.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version