Muhabbit

Robert Kiyosaki: Ekonomik kriz kapıda, Bitcoin ve Gümüş satın alın!

Zengin Baba, Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, bankacılık krizine karşı insanları uyarmaya devam ediyor. Kiyosaki, insanları Bitcoin’e ve gümüşe yatırım yapmaya davet ediyor.

Robert Kiyosaki son zamanlarda sıklıkla ekonomik krizden bahsediyor. X hesabından yaptığı gönderide insanları bir kez daha Bitcoin’e yatırım yapmaya çağırdı. Kiyosaki, önümüzdeki ekonomik krizden kendisini korumak için gümüş ve Bitcoin satın aldığını söyledi.

Savaş tehdidi artıyor, ekonomik kriz çok yakında

Yazar, bankacılık krizinin giderek derinleştiğini belirtti. Savaş tehdidinin arttığını ve bunun da sıkıntılı ekonomik dönemleri daha fazla tetikleyebileceğini söyledi.

Robert Kiyosaki farklı bir X gönderinde de CBDC’ler hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Merkez bankalarının CBDC’lerin benimsenmesi için vatandaşlara baskı yapmaya hazır olduğunu iddia etti. Bu yüzden daha fazla gümüş ve Bitcoin aldığını söyledi.

Kiyosaki, uzun süredir Bitcoin yatırımını teşvik eden birçok görüş paylaşıyor. Daha önce de Bitcoin’in 120.000 dolar seviyesine nasıl tırmanacağını analiz etmişti. Yazar, insanlara Bitcoin’i birincil öneme sahip bir varlık olarak görmelerini öneriyor. Ayrıca, ABD dolarının üstünlüğünün sona ermesiyle ilgili birkaç tweet paylaşmış ve Bitcoin’i nihai kurtarıcı olarak nitelemişti.

Kaynak: Watcher Guru

Son Yazılar

Exit mobile version