Muhabbit

Samsung “Elrond Savaşı” Oyunuyla ERD Token Dağıtacak!

Samsung, Elrond partnerliği

elrond

Samsung amiral telefonu Galaxy S10’da Elrond projesinin oyun uygulaması olan “Battle of Elrond” uygulamasını destekleyeğini açıkladı. Avrupa merkezli Elrond, oyun uygulamasının bu yılın ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesinin planlandığını ifade etti.

Beniamin Mincu yaptığı açıklamada, “Battle of Elrond çok oyunculu bir mobil oyundur. Oyuncular düşmanlarını yendiklerinde $ERD token Mincu; “Battle of Elrond” un merkezi olmayan bir uygulama (dApp) olmadığını, ancak blockchain bileşenine sahip mobil bir uygulama olduğunu vurguladı.

Elrond, blockchain teknolojisinin maliyetleri azaltmaya ve kullanıcılara güvenlik ve gizlilik sağlamaya yardımcı olduğunu söyledi ve ekledi; “Yerel uygulama mağazaları kullanıcılardan % 30′ a kadar ücret toplarken, blockchain düşük ücretlerle doğrudan etkileşime izin veriyor. Elrond mainneti henüz tam olarak kullanıma sunulmadı. Yayınlanan yol haritasına göre, mainnet ön yüklemesi 2020 boyunca üç aşamada gerçekleşecek.

Elrond; “Battle of Elrond” blockchain mekaniği, lansmandan sonra mainnete öncelikli olarak taşınacak. O zamana kadar ERC20 token geçici olarak kullanılacak ”dedi. Elrond Binance Labs, Electric Capital ve NGC Ventures gibi önemli yatırımcılar tarafından desteklenmektedir. Mincu, firmanın bugüne kadar toplam 5,15 milyon $ – topladığını söyledi.

Blockchain ve Oyunlar

Blockchain temelli oyunlara olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Geçen ay, Nasdaq listesindeki donanım üreticisi olan AMD, blockchain oyunlarına ilgisini açıkladı. BetProtocol, Mythical Games ve Immutable gibi birkaç girişim, son birkaç ay içinde oyunları için milyonlarca dolar toplamayı başardı.

Bu yılın başlarında, “Gods Unchained” adı blockchain oyunundan yaklaşık 62.000 $ karşılığında bir oyun kartı satıldı ve MTG’ nin “Black Lotus” kartından (87.000 $) sonra dünyanın en büyük ikinci oyun kartı olduğu bildirildi. Blokchain üzerindeki oyun kartları gibi elementler yeni nesil koleksiyonerlerin ilgisini çekecek gibi gözüküyor.

Son Yazılar

Exit mobile version