Muhabbit

Sandbox’ta Snoop Dogg Rüzgarı Esecek!

Snoop Dogg’un kendi tasarımı NFT’ler Sandbox için hazır

Sandbox oyunu en popüler blok zinciri oyunlarından biridir. Blok zinciri tabanlı metaverse oyunu, oyuncularına en güzel oyun deneyimini sunmaya devam etmek için ünlü sanatçı Snoop Dogg ile beraber çalışıyor.

Sandbox evreni oyuncularını şaşırtmaya devam ediyor. 22 Şubat 2022 tarihinde Sandbox evrenini Snoop Dogg’lar dolduracak. 22 Şubat 2022 saat 13:00’te Snoop Dogg NFT’leri satışa sunulacak. 150’den fazla farklı özellikte ve 10.000 adet NFT ile beraber oyuncular Sandbox oyununun 2. sezonuna başlayabilecekler.

NFT satışı detayları:

Satılacak NFT Sayısı: 10.000 adet

Özellik Sayısı: 150’den fazla

Satış Tarihi ve Saati: 22.02.2022 / 13:00

NFT Fiyatları: 150 SAND

NFT’lerin Satış Yeri: Sandbox.game/en/snoopdogg/ 

Snoop Dogg NFT’lerinin Özellikleri

Sandbox oyunu alpha 2. sezonu yaklaşırken Snoop Dogg ve Sandbox severlere güzel haberler verdi. 150’den fazla özelliğin kombinasyonu ile hazırlanmış her biri eşsiz 10.000 adet Snoop NFT’si bugün (22.02.2022) satışa çıkıyor.

Snoop Dogg NFT’leri oyunda avatar olarak kullanılabilecek. Bu sayede oyuncu Snoop avatarı ile etkinliklere ve konserlere katılabilecek. Ayrıca oyun görevlerini yapıp arkadaşlarıyla takılabilecek.

Snoop Dogg NFT’leri 7 farklı nadirlik derecesinde olacak. Bunlar:

Bu nadirlik seviyelerinde bazıları çok bulunan özellikler taşırken bazıları da özel tasarlanmış eşsiz özelliklere sahip olacak. NFT’ler Sandbox takımı ve şarkıcının kendisi tarafından tasarlandı.

NFT’ler oluştururken çok bulunan özelliklere sahip olanlar, Snoop Dogg‘un bu zamana kadar kalıplaşmış kostümlerinden ilham alındı. Nadir NFT’ler ise Snoop’un en çok konuşulan zamanlarından yapıldı.

En özel serideyse farklı evrenlerden gelen şarkıcı NFT’leri bulunuyor. Daha fazlasını Sandbox’un internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Sandbox’ın 1. Sezonunda da Snoop Dogg Vardı

Ünlü şarkıcı oyunun 1. sezonu için de bazı NFT’ler çıkarmıştı. Bu NFT’leri satın alıp elinde tutanlar için de bazı sevindirici haberler var. Bu NFT’leri elinde tutan kişiler yeni NFT satışına 24 saat öncesinden katılım sağlayabilecekler. NFT sahiplerine yapılacak satıştan sonra diğer kişilere NFT satışı başlayacak.

Daha fazla NFT Haberleri için: NFT haberleri

Daha fazla Metaverse haberleri için: Metaverse Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version