Muhabbit

SEC ve Coinbase Arasındaki Davada Önemli Tarihler Belli Oldu!

SEC-Coinbase davasında ise takvim belli oldu. Coinbase-SEC davasında taraflar, 20 Temmuz 2023 tarihinde ortak onayla belirlenen takvimi kabul ettiler.

Bildiğiniz üzere SEC kripto para borsası Coinbase’i kayıt dışı hizmet vermekle suçlayarak dava açmıştı. SEC-Coinbase davasında ise takvim belli oldu. Coinbase-SEC davasında taraflar, 20 Temmuz 2023 tarihinde ortak onayla belirlenen takvimi kabul ettiler. Takvime göre kripto para borsası Coinbase, SEC’in suçlamalarına karşı ilk savunmayı 4 Ağustos 2023 tarihinde yapacak.

Coinbase SEC Davasında Takvim Belli Oldu!

4 Ağustos 2023 tarihinde Coinbase’in savunmasıyla başlayacak dava sürecinin takvimi belli oldu. Davada hakim Katherine Failla ilk olarak Coinbase’in SEC’in suçlamalarına karşı savunmasını dinleyecek. 11 Ağustos 2023 tarihinde ise, davaya uzman konumunda müdahil olan kişiler kripto para borsası Coinbase’e olan desteklerini belirten fikirlerini ve evraklarını mahkemeye sunacaklar.

SEC’in argümanlarını sunması ise Coinbase’in savunmasından yaklaşık 1 ay sonra gerçekleşecek. Coinbase’in 2. savunması ise 3 Eylül 2023 tarihinde gerçeklecek. SEC’in dosyalarını destekler nitelikte olan “amicus curiae” yorumları ise 10 Ekim tarihinde dinlenecek. Yani davaya dahil olan uzman kişiler bu sefer de SEC tarafını savunmuş olacak. 24 Ekim 2023 tarihinde ise Coinbase, SEC’in 1. savunmasındaki ifadelerini yanıtlayacak.

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version