Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sekuritance Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu

Sekuritance, kripto paraların sebep olduğu, bazı handikapları düzeltmek istiyor!

Clock
Paylaş
Sekuritance Kripto Paraların Geleceği Hakkında Konuştu

Kripto paraların sebep olabileceği tehlikelere karşı bir çözüm olarak geliştirilen Sekuritance, kripto paraların ve sektörün geleceği hakkında bir makale yayımladı.

Makale, Bill Gates ve Warren Buffett gibi isimlerin kripto paralar hakkında tam tersi düşüncelere sahip olduğuna değinirken, Elon Musk’ı ise bambaşka bir noktada konumlandırıyor.

Sekuritance’a göre, bu sektörün potansiyeli inkar edilemez, ancak kripto paraların ve blockchain teknolojisinin tam anlamıyla benimsenmesine uzun bir yol var.

Bu benimsenmenin bu kadar uzun sürmesinin en büyük sebebi ise, korku. Bu korkuya sebep olan ana etken ise dolandırıcılık unsurları olarak görünüyor. İşte bu etmenleri ortadan kaldırma kısmında ise Sekuritance devreye giriyor.

Düşündüğümüz zaman, kripto para medyasında sürekli olarak görebileceğimiz haberler arasında dolandırıcılık unsurları var. Fakat bilmemiz gereken şey, dolandırıcılığın itibari paraların bile ötesinde bir tarihi olması.

Sekuritance’ın bu sektöre katmak istediği şey ise, kullanıcıları korumak için mevzuatlar arasındaki uyumu sağlamak.

Sekuritance, Uyum ve Mevzuat Arasındaki Boşluğu Dolduruyor!

Sekuritance, sektörde RegTech kısmına odaklanan ve nispeten niş bir projedir. Geniş bir hizmet yelpazesi sunan şirket, uçtan uca siber risk değerlendirmeleri de yapıyor.

Sekuritance’ın ürün gamında yer alan en önemli ürün, kurumların gelecekte mali suçlardan zarar görmelerini önlemesine odaklanan Sekur.Transact uygulamasıdır. Sekuritance’ın dahili veri tabanı, platformun analitik yeteneklerini her vaka senaryosu için etkin bir şekilde genişletmek adına uzman veri kümelerine bağlanır.

Bütün bunların yanı sıra, Sekuritance’ın yerel tokeni SKRT, bir ERC-20 tokenı olarak geliştirildi. Fakat SKRT, teknoloji olarak herhangi özel bir blockchaine bağlı değildir.

Sırada Ne Var?

Sekuritance, şu anda kripto para piyasasını ve gerçek dünyayı birbirine bağlayan bir köprü olarak hareket etmek istiyor.

RegTech‘in küresel bir alanda uygulanması, finans endüstrisinde sürekli artan uyumluluk taleplerine teknolojik olarak gelişmiş çözümler sağlayarak düzenleyici ortamı rahatlatmayı vaadeden durumda iken, birçok işletme ve kullanıcı için pratik çözümler sunuyor.

Sekuritance, finansal teknoloji dünyası için ihtiyaç duyulan çözümleri sağlamak için ilerlemeye devam edeceklerinin de altını çiziyor.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar