Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44308.47
1.97%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2374.29
-0.06%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $31.86
18.09%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $244.3
3.78%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Sekuritance, SKRT Token İçin Yeni Yardımcı Programını Duyurdu!

Sekuritance, SKRT token yardımcı programlarında kullanıma sunulacak yeni bir güncellemeyi duyurdu.

Clock
Paylaş
Sekuritance, SKRT Token İçin Yeni Yardımcı Programını Duyurdu!

Sekuritance, yapmış olduğu bir açıklama ile SKRT token yardımcı programlarında 1 Ağustos 2021’den itibaren kullanıma sunulacak yeni bir güncellemeyi duyurdu.

728×90 muhabbit - Sekuritance, SKRT Token İçin Yeni Yardımcı Programını Duyurdu!300x250 muhabbit - Sekuritance, SKRT Token İçin Yeni Yardımcı Programını Duyurdu!

Platform, piyasanın bu kötü zamanlarında Sekuritance ve $SKRT’ye dahil olmak için uygun bir zaman olduğunu belirtiyor. Ayrıca, şu anda sektörde meydana gelen mevcut durumlar ile Sekuritance ürün paketinin, özellikle FCA’nın duyurusunda yer alan temel konulardan biri olan KYC sorununa pratik çözümler sunduğu göz önüne alındığında, giderek daha fazla talep gördüğü dile getiriliyor. 

Sekuritance’ın, borsaların güvenlik sorunlarına getirdiği çözümler hakkında bilgi almak için bu bağlantıdaki makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bu kapsamda şirket, artan talepler doğrultusunda, SKRT tokenı için yeni bir yardımcı program eklediğini ve aşağıda yer alan yeni avantajları kullanıcılarına sunduğunu belirtiyor:

1 Ağustos 2021’den itibaren 50.000 SKRT tokena sahip olan kullanıcılar aşağıda yer alan avantajlardan faydalanabilecek:

  • $SKRT’nin depolandığı ETH adresleri için doğrulama.
  • Kendi Sekuritance Doğrulama Sertifikanızı indirme imkanı.
  • Premium destek planına VIP erişim hakkı.
  • Başlatıldıktan sonra tüm yeni Sekuritance Kullanıcı Arayüzüne (UI) önceden erişim hakkı.

Belirlenen tüm bu avantajlardan faydalanmak için kullanıcıların, seçtiği bir cüzdanda en az 50 bin $SKRT bulundurması gerekiyor. Bu gerekliliğin 4. çeyrekte biraz daha zorlaşacağını belirten Sekuritance, avantajlardan yararlanmak için kullanıcıların hızlı hareket etmesini istiyor.

Sekuritance Hakkında

Sekuritance, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformudur. Platform ayrıca, uyum hizmetleri, işlem izleme ve Kara Para Aklamayı Önleme hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan özelliklere de sahiptir.

Platform, güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi birçok özelliğe sahip olmasının yanında, gelişmiş bir bütünsel tarama motoruna sahip olan çok boyutlu bir risk motorudur. Ayrıca, Sekuritance projesi bahsedilen bu kendi çözümlerinin yanında geliştiricilerin kendi platformuna bağlanmasını sağlayarak geliştirmeye destek olmasına da imkan tanımaktadır.

Twitter: http://twitter.com/sekuritance

Telegram: http://t.me/sekuritance

Web sitesi: https://www.sekuritance.com

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar