Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sekuritance, Yeni Proje Yerleştirme Modülünün Test İçin Hazır Olduğunu Duyurdu!

Platform, kullanıcıları, herkese açık alfa test aşamasına katılmaya davet ediyor.

Clock
Paylaş
Sekuritance, Yeni Proje Yerleştirme Modülünün Test İçin Hazır Olduğunu Duyurdu!

Çok sayıda düzenleyici tarama çözümü, işlem izleme, kişisel iş tanımlama ve doğrulama, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformu olan Sekuritance, topluluk için yeni bir hizmeti başlattığını duyurdu.

Sekuritance, resmi web sitesinde 23 Haziran 2021 tarihinde yaptığı duyuruda, yeni Proje Yerleştirme Modülünün CEST’de test için hazır olduğunu açıkladı. Herkese açık alfa test aşamasına katılmak isteyen kullanıcıların https://launch.sekuritance.com adresine girerek gerekli adımları uygulaması gerekiyor.

Platform tarafından yapılan açıklamada, daha iyi hizmet verebilmek adına, topluluğun ve test alanındaki tüm katılımcıların, herhangi bir hatayı veya sorunu [email protected] adresine bildirmeleri isteniyor

“Topluluğumuzu teknoloji yolculuğumuzun bu aşamasına dahil etmekten heyecan duyuyoruz ve alfa testi aşamasına başlayan ilk birkaç testçimizi almaya başladık ve geri bildirimler harika. Bir sürü yeni heyecan verici haberimiz var, bu yüzden gözlerinizi dört açın.”

Sekuritance Hakkında

Sekuritance, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformudur. Platform ayrıca, uyum hizmetleri, işlem izleme ve Kara Para Aklamayı Önleme hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan özelliklere de sahiptir.

Platform, güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi birçok özelliğe sahip olmasının yanında, gelişmiş bir bütünsel tarama motoruna sahip olan çok boyutlu bir risk motorudur. Ayrıca, Sekuritance projesi bahsedilen bu kendi çözümlerinin yanında geliştiricilerin kendi platformuna bağlanmasını sağlayarak geliştirmeye destek olmasına da imkan tanımaktadır.

Alfa test aşaması için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar