Muhabbit

BLOCKCHAIN

Sekuritance, Yerel Tokenı SKRT’nin Ekosisteme Faydalarını Açıkladı!

Platform, $SKRT’nin kullanım örneklerini açıkladı.

Clock
Paylaş
Sekuritance, Yerel Tokenı SKRT’nin Ekosisteme Faydalarını Açıkladı!

Sekuritance, yerel tokenı olan $SKRT’nin yardımcı programlarına yönelik yeni güncellemenin, 1 Ağustos 2021’den itibaren kullanıma hazır olacağını açıkladı.

Bu kapsamda platform, güncellemeden önce, tokenın ödeme ekosistemine nasıl fayda sağlayacağına dair bir kullanım örneğini ayrıntıları ile açıkladı. 

Bilindiği üzere, artık küresel olarak, çevrim içi ortamda kullanılan paranın hiçbirinin yasa dışı faaliyetlerden gelmemesini sağlamak için büyük bir hareket başlatılmış durumda. Çevrim içi ortamlarda, kripto para birimleri kullanılarak yapılan işlemler bir şekilde gizlenebilir ve kaynağı belirtilmeyebilir. İşte tam bu noktada Sekuritance devreye girerek, şirketlerin bir çözüm sağlamak için harekete geçmeleri ve uyum temelli iş modellerinde gereksiz hatalardan kaçınmaları için çözümler üretiyor. 

Sekuritance’da Yeni Özellikler Yolda

Belirtilen bu gibi faaliyetlerin önüne geçmek isteyen kullanıcıların, Sekuritance platformunun profillerine eklenmiş bir cüzdanda 50.000 $’dan fazla SKRT’ye sahip olması gerekiyor. Böylece platfom gerekli kontrolleri yaparak kullanıcılara güvenlik açısından yeni bir hizmet sunmaya başlıyor.

Sekuritance ayrıca, $SKRT’nin eklenen yeni yardımcı programıyla birlikte, gelişmiş kullanıcı ara yüzünü tamamlayan özel ve benzersiz bir parola yöneticisini tanıtacağını da dile getiriyor.

Şu an için tüm güncellemelerin ve gerekli kontrollerin yapıldığını belirten platform, bu aşamadan sonra 1 Ağustos itibariyle açıklanacak bilgi ile faaliyete başlayacak. Bu gibi gelişmelerin daha fazla yapılacağı ve kullanıcıların yararına olacak işlemlerin yakında gerçekleştirileceğini belirten platform şu açıklamayı yapıyor:

“Tüm bunlar $SKRT’nin kullanım durumlarından sadece biri. Her şeyimizi veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz, pazar büyük, proje sağlam ve topluluğumuzdan, ortaklarımızdan ve müşterilerimizden aldığımız destek eşsiz.”

Sekuritance Hakkında

Sekuritance, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformudur. Platform ayrıca, uyum hizmetleri, işlem izleme ve Kara Para Aklamayı Önleme hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan özelliklere de sahiptir.

Platform, güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi birçok özelliğe sahip olmasının yanında, gelişmiş bir bütünsel tarama motoruna sahip olan çok boyutlu bir risk motorudur. Ayrıca, Sekuritance projesi bahsedilen bu kendi çözümlerinin yanında geliştiricilerin kendi platformuna bağlanmasını sağlayarak geliştirmeye destek olmasına da imkan tanımaktadır.

Twitter: http://twitter.com/sekuritance

Telegram: http://t.me/sekuritance

Web sitesi: https://www.sekuritance.com

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar