Here, content that you may want to modify using a custom JavaScript

ALTCOIN

Sekuritance’ın Yerel Tokenı “SKRT” ProBit’te Listelendi!

Kullanıcılar, SKRT/ETH ticaret çifti ile işlem yapmaya başlayabilecek.

Yayın:

-

Çok sayıda düzenleyici tarama çözümü; işlem izleme, kişisel iş tanımlama ve doğrulama, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformu olan Sekuritance‘ın yerel tokenı $SKRT ProBit’te listelendi.

13 Ekim 2021 itibariyle SKRT/ETH ticaret çifti ile listelenen SKRT’nin, para yatırma işlemleri 12 Ekim tarihinde, ticaret işlemleri ise 13 Ekim 2021 tarihinde başlamış durumda.

Sekuritance Topluluğa Hizmet Etmeye Devam Edecek

Piyasaları çok dikkatli bir şekilde izlediklerini belirten Sekuritance ekibi, yol haritalarında belirtilen göstergeler doğrultusunda daha fazla müşteri çekmek ve daha fazla ortaklık gerçekleştirmek istediklerini belirtiyor.  

Tüm bu göstergeler doğrultusunda, Sekuritance, kripto para dünyasında nadir görülen ve kârlılık getiren bir platform olduklarını dile getiriyor. Bu durumun yakın zaman içinde daha da iyi yönde ilerleyeceği ve yeni tokenlar, yeni müşteriler ve yeni stratejik ortaklar ile birlikte topluluğa hizmet etmeye devam edeceklerini Sekuritance ekibi her fırsatta aktarıyor.

Sekuritance Hakkında

Sekuritance, dolandırıcılık izleme gibi programları tek bir yerden çalıştırmayı sağlayan bir düzenleyici teknoloji platformudur. Platform ayrıca; uyum hizmetleri, işlem izleme ve Kara Para Aklamayı Önleme hizmetlerini tek bir çatı altında toplayan özelliklere de sahiptir.

Platform, güvenlik, esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi birçok özelliğe sahip olmasının yanında, gelişmiş bir bütünsel tarama motoruna sahip olan çok boyutlu bir risk motorudur. Ayrıca, Sekuritance projesi bahsedilen bu kendi çözümlerinin yanında geliştiricilerin kendi platformuna bağlanmasını sağlayarak geliştirmeye destek olmasına da imkan tanımaktadır.

Twitter: http://twitter.com/sekuritance

Telegram: http://t.me/sekuritance

Web sitesi: https://www.sekuritance.com

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bu içerik sponsorludur.

Muhabbit
Yorum Yap

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.

Exit mobile version