BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Shiba Inu Geliştiricilerinden Uyarı!

Shiba Inu geliştiricileri, SHIB yatırımcılarını hedef alan dolandırıcılık girişimlerini detaylandırarak bir video vasıtasıyla takipçileri ile paylaştı.

Yayın:

-

Shiba

Kripto para birim Shiba Inu’nun geliştiricileri, SHIB yatırımcılarını hedef alan bir dolandırıcılık girişimi ile ilgili bir uyarı yaptı.

Shiba Inu geliştiricileri, SHIB yatırımcılarını hedef alan dolandırıcılık girişimlerini detaylandırarak bir video vasıtasıyla takipçileri ile paylaştı.

bybit 300x250 - Shiba Inu Geliştiricilerinden Uyarı!

Uyarıda şunlar yer alıyor:

Sosyal medya platformlarında sahte bir Shiba Inu Telegram grubunun reklamı yapılıyor. Dolandırıcılar resmi hesaplarımızı taklit ediyor ve yatırımcılarımızı kandırmaya çalışıyor!

Shiba Inu, çoğu kripto para yatırımcısının ilgisini çektiği için dolandırıcılar, Twitter ve Telegram gibi sosyal medya platformlarında dikkatsiz yatırımcıları hedef almaya başladı. Dolandırıcılar, #SHIB, #shibarmy, #leash ve #shibaswap gibi etiketleri kullanan kişileri hedef almakta.

İlginizi çekebilir: Shiba Inu Nedir?

Shiba Inu geliştiricileri, dolandırıcıların hedeflerine airdrop ve hediye token dağıtımı teklifleri ile yaklaştığını belirtiyor. Yetkililer, yatırımcılarına bu tür teklif aldıkları zaman bu kişileri engellemeleri gerektiğini ve hiçbir şekilde cüzdan anahtarlarını ya da kimlik bilgilerini paylaşmamaları gerektiğine vurgu yapıyor.

Shiba Inu ve DOGE’un Başarısı

Shiba Inu ve DOGE’un başarısının ardından kripto para piyasası, çok sayıda hayvan temalı token ile haşır neşir olmaya başladı. Bildiğiniz gibi SHIB, en son 28 Ekim tarihinde tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaşmıştı.

Shiba Inu’nun geliştirici ekibi son günlerde ciddi şekilde yükseliş gösteren Doge Killer isimli yeni bir kripto para projesini de yatırımcılara sundu.

Tokenın ciddi sayılabilecek yatırımcı topluluğu, SHIB’i Binance.US ve Crypto.com dahil olmak üzere birçok popüler kripto para borsasına sokmayı başardı.

Bu arada 2021’in başlarında 35 yaşındaki bir depo yöneticisi, SHIB’e 8.000 $‘lık bir yatırım yapmıştı. An itibarıyla bu kişinin yatırımı 1 milyon $‘ın üzerinde.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bybit 300x250 - MonoX Platform Hakkında Açıklamalar Yaptı!

Trend Haberler