Muhabbit

Sling TV, Aylık Abonelikler için Kripto Paraları Ödeme Seçeneği Olarak Kabul Ediyor!

Sling TV LLC, Atlanta merkezli kripto para ödeme sağlayıcısı Bitpay ile ortaklık kurdu!

Sling tv

Sling tv

Sling TV LLC, Atlanta merkezli kripto para ödeme sağlayıcısı Bitpay ile ortaklık kurduğunu ve aylık abonelik ödemeleri için çeşitli kripto paraları kabul edeceğini açıkladı. Bitpay, Sling ile yapılan partnerliğini Twitter üzerinden duyurdu.

Sling, rakip kablo sağlayıcılarının sunmadığı bir dizi kanal sunan televizyon hizmeti olarak tanımlanabilir. Şirket, abonelik hizmetleri için kripto para ödemelerini de kabul eden bir yayın uydu sağlayıcısı Dish Network’ün yan kuruluşudur.

Sling, web tarayıcıları, akıllı TV’ler ve dijital medya oynatıcılar kaynaklı hizmetler sunarak farklı avantajlar sunduğunu söylüyor. Kullanıcılar, Sling abonelikleri için; Bitcoin (BTC), Bitcoin cash (BCH), Ethereum (ETH), Wrapped Bitcoin (WBTC), Dogecoin (DOGE) ve Litecoin (LTC) ile ödeme yapabilir. Ek olarak Sling müşterileri; GUSD, USDC, USDP, DAI ve BUSD stablecoin ile ödeme yapmayı tercih edebilir.

Sling TV’nin yaptığı son duyuru şu şekilde:

Bu haftadan itibaren Sling TV aboneleri, aylık aboneliklerini ödemek için kripto paraları kullanabilir. Ödeme sağlayıcısı Bitpay sayesinde, kullanıcılar; BTC, ETH ve DOGE gibi birçok popüler kripto parayla ödeme yapabilirler.

Sling, son 12 ay içinde kripto para ödeme desteği ekleyen şirketlerin izinden gidiyor. 2021 yılında Universal Air Travel Plan (UATP), Sheetz marketleri, Phillips Auction House, Verifone, Sotheby’s, RM Sotheby’s, American Residential Warranty (ARW) ve Tifon benzin istasyonları gibi tanınmış markalar kripto paraları ödeme seçeneği olarak eklediler.

2022 Ocak ayının ortalarında Visa tarafından yapılan bir ankete göre; her 4 işletmeden biri kripto para ödemelerini kabul etmeye başlıyor.

Sling Tv

Mevcut bir aylık aboneliği olan Sling TV müşterileri, kripto parayla ödeme yapabilir. Sling TV’ye ilk defa kayıt olan kullanıcılar bir kez eski şekilde ödeme yapmak zorundadır. 1 ay eski yöntemlerle ödeme yapan kullanıcılar, sonraki aylar için kripto paralarla ödeme yapabilir.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version