Muhabbit

BLOCKCHAIN

Smart Contract Summit 5 Ağustos’ta Başlıyor!

Smart Contract Summit, sektörün ileri gelen isimlerini bir araya getiriyor!

Clock
Paylaş
Smart Contract Summit 5 Ağustos’ta Başlıyor!

Önde gelen blockchain konferanslarından biri olan Smart Contract Summit, 5 Ağustos 2021’de başlayacak!

SmartCon, akıllı sözleşmelerde yaşanan en son yenilikleri aktarmak için dünya çapında 200‘den fazla sektör liderini konuşmacı olarak ağırlayacak.

smartcontract summit 924x600 - Smart Contract Summit 5 Ağustos'ta Başlıyor!
Etkinliğe katılacak konuşmacıların bir kısmı

SmartCon’da en iyi DApp geliştiricileri ile teknik çalışmalar, son teknoloji akıllı sözleşme araştırmalarına bakış atmak ve en büyük projelerden alanın geleceğine dair görüşleri elde edebileceğiniz bir etkinlik.

Smart Contract Summit Birçok Etkinliği İçinde Sunacak!

Toplamda üç gün sürecek etkinlik 5 Ağustos’tan 7 Ağustos’a kadar sürecek. Bu üç günlük süreçte, panel tartışmaları, canlı demolar, geliştirici atölyeleri ve çok daha fazlası katılımcılara sunulacak.

Katılımcılar arasında ise Chainlink’in kurucu ortağı Sergey Nazarov, Ava Labs’in kurucu ortağı ve CEO’su Emin Gün Sirer, Conflux Network’ün kurucusu Fan Long ve ayrıca DEF Protocol’ün kurucu ortağı Cemil Türün de var.

Ayrıca etkinlikte, Chainlink Labs’den araştırmacılar ve mühendisler Chainlink 2.0’ın ilerleyişi hakkında bilgiler verecek.

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar