Muhabbit

Solana’dan, Binance Listingi ve Bin Dolarlık Airdrop!

Binance, uzun süredir IEO’lar ya da topluluk yarışlarıyla yaptığı listing geleneğini Solana ile bozuyor.  Bunu da 2017 tarzı bir airdrop etkinliği ile destekliyorlar.  Solana yüksek işlem hızı iddiası olan bir Proof of Stake coini… Kurumsal oyuncuların ilgisini çeken projelerden bir tanesi öyle ki aldığı toplam yatırım 30 Milyon dolara yakın.

Bu listing’in haber konusu olmasının nedeni ise projeden ziyade eski moda bir airdrop ile listing haberinin pekiştirilmesi diyebiliriz. Aşağıdaki 4 basit görevi yapan kişilere Solana 1000 dolara kadar airdrop yapacağını iddia ediyor. Airdropa ulaşmak için bizim referanslı linkimizi kullanabilirsiniz. Binance referans ID nizi verdiğimiz adreste yazmanız gereken yere yazmayı unutmayın zira airdrop ödülleri binance borsa hesabınıza yatırılaracak.

Ülkemizde henüz gündem olmasa da Asya da hali hazırda airdrop çok popüler ve sadece 1000 kişiye verecekleri için acele etmenizi tavsiye ederiz.

 

Güncelleme: Kanalların büyümelerine bakarsak çoktan dolmuş gibi gözüküyor. Kişi başı airdrop miktarı ise sadece 20 dolar referans başına 2 dolar gözüküyor maksimum 1000 dolar olarak açıklanmış gözüküyor.

Son Yazılar

Exit mobile version