Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41721.81
5.77%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2262.51
4.79%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.43
1.31%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $233.7
2.59%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

Soldate (DATE) Token, Solana Üzerindeki DEX’lerde Listelendi!

Kullanıcılar, Solana ağı üzerindeki DEX’lerden DATE token ticareti yapabilir!

Clock
Paylaş
Soldate (DATE) Token, Solana Üzerindeki DEX’lerde Listelendi!

Soldate’in yerel “token”ı olan DATE, Solana üzerindeki DEX’lerde listelendi. Kullanıcılar, Raydium ve Serum gibi Solana ağı üzerindeki birçok DEX’ten DATE token satın alabilir. Kullanıcılar işlemlerini DATE/USDC paritesinden yapabilirler.

728×90 muhabbit - Soldate (DATE) Token, Solana Üzerindeki DEX'lerde Listelendi!300x250 muhabbit - Soldate (DATE) Token, Solana Üzerindeki DEX'lerde Listelendi!
soldate twıtter


Solana ağı üzerinde olan Soldate (DATE) “token”ın IDO serüveni bitti. Intersola platformu üzerinden gerçekleşen IDO, özel satış ve halka açık olarak 2 farklı şekilde gerçekleşti. Whitelist’e katılamayan kullanıcılar INTERSOLA “stake”leyerek ön satışa katılma hakkı kazandılar. IDO’ya katılan kullanıcılar DATE “token”ı 0.027 $‘dan almış oldu.

Solana üzerinde olan DEX’lerde listelenen DATE “token”ın fiyatı 0.12 $’lardan işlem görüyor. IDO’ya katılan kullanıcılar şimdiden sermayesini 4’e katlamış durumda.

Cüzdanında DATE Token Bulunduranlara Airdrop Var!

Soldate ekibi 100 adet nadir NFT’nin 95’ini DATE Token tutanlara dağıtacağını Twitter üzerinden duyurdu. Ayrıca Soldate ekibi, geriye kalan 5 NFT’yi içerik oluşturucularına vereceğini açıkladı.

Soldate twıtter

DATE Token Nedir?

Solana üzerinde olan DATE Token, SolDate uygulamasının temel bileşenidir. SolDate’deki tüm sistemin yönetim “token”ı olarak işlev görecektir. Cüzdanında DATE Token bulunduran herkes, uygulamanın tüm özelliklerine erişebilecek.

Solana Ağında Gerçekleşen IDO’lar

Solana ağındaki IDO’lar popülerliğini korumaya devam ediyor. ATLAS ve POLIS “token”larının Raydium platformunda IDO’su gerçekleştikten sonra FTX’te listelendi. IDO fiyatları ATLAS için 0.00138 USDC, bir POLIS için ise 0.138 USDC iken, FTX’te listelendikten sonra ATLAS ve POLIS yaklaşık 100x yükseldi.

İlginizi çekebilir: Soldate Nedir?

Soldate NEDİR? : Blok Zinciri Üzerinde Çevrim içi Tanışma Platformu!

SolDate Türkiye Telegram grubu için tıklayınız..

Daha fazla haber için : Öne Çıkanlar

Haberlere anında ulaşmak ve daha fazla bilgi için Telegram grubumuza katılabilirsiniz…

Bu içerik sponsorludur.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar