Muhabbit

Son Dakika! Başakşehir Token Çıkartıyor!

Başakşehir, Socios.com ile yaptığı anlaşma sonucunda kendi kripto para birimini çıkaracak.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün, Chiliz ortaklığıyla $ IBFK taraftar tokenlerini yıl sonundan önce Socios.com’da piyasaya süreceği duyuruldu.

Yapılan açıklamada $ IBFK sahipleri, kulüp kararlarını etkileyebilecek, her sezon Socios.com’da birçok ankette oy kullanabilecek. Ayrıca yenilikçi dijital deneyimler ve oyuncularla tanışmak ve VIP olarak oyunları izlemek gibi gerçek hayattaki etkinlikler dahil olmak üzere kulüple bağlantılı ödüller kazanabilecekler.

İstanbul Başakşehir Futbol Külübü ($ IBFK), Galatasaray ve Trabzonspor‘un ardından Socios.com platformuna katılan üçüncü Türk kulübü olacak. 

Socios.com, ülkenin spor endüstrisine 100 Milyon Türk Lirası sağlama hedeflerini belirttikleri için İstanbul merkezli bir ofis açmaya da hazırlandığını açıkladı.

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü CEO’su Mustafa Eröğüt, konu ile ilgili olara şu açıklamayı yaptı:

“Socios.com ile birlikte, yeni, hızla büyüyen küresel hayran kitlemizin bizi daha iyi tanıması ve onlarla etkileşim kurması için yenilikçi ve eğlenceli yollar sunmayı dört gözle bekliyoruz. “

Chiliz ve Socios.com CEO’su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus ise şu açıklamayı yaptı:

“İstanbul Başakşehir Spor Kulübü, Türkiye merkezli üçüncü ve genel olarak 18. Ortağımız oldu. Kulüp listemiz büyüdükçe, bu ortaklıkların genel ağ etkisi de artıyor. Bu, teknolojik yeniliklerin paylaşılması ve nihayetinde taraftarlar için daha iyi özelliklere sahip daha güçlü, çok yönlü bir ürün anlamına gelir ve bu da tüm ortak kulüplerimiz için gelirlerin artmasını sağlar. “

$ IBFK Taraftar Token’larının fiyatı, toplam arz ve lansman tarihi ile ilgili detaylar yakın gelecekte açıklanacağı bildirildi.

Son Yazılar

Exit mobile version