BİZİ TAKİP EDİN

MUHABBİT ÖZEL

SON DAKİKA! Binance Türkiye’ye Adımını Attı!

Küresel kripto para borsası Binance, tr uzantısını alarak trbinance.com adresiyle Türkiye kripto para dünyasına giriş yaptı!

Yayın:

-

Binance Türkiye

Binance Türkiye’ye giriş yapıyor.

Binance, tr uzantısını alarak trbinance.com adresiyle Türkiye kripto para dünyasına giriş yaptı! Türkiye’nin devlet bankaları Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinden para yatırma seçenekleri mevcut olan sitenin Türk kripto para dünyasına bomba gibi düşmesi bekleniyor.

Türkiye’de kripto para borsaları arasındaki rekabetin iyice artacağı aşikâr.

İlk olarak Muhabbit kanalıyla duyduğunuz bu haber, gelişmeler geldikçe güncellenecektir.

1 Yorum

1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MUHABBİT ÖZEL

Muhabbit Özet 14-21 Eylül 2020

Merhaba sevgili Muhabbit okuyucuları, geçtiğimiz haftanın özetini derlediğimiz Haftalık Muhabbit Özet 14-21 Eylül 2020 haftasıyla karşınızdayız!

Yayın:

-

Muhabbit Özet 14-21 Eylül 2020

Merhaba sevgili Muhabbit okuyucuları, geçtiğimiz haftanın özetini derlediğimiz Haftalık Muhabbit Özet 14-21 Eylül 2020 haftasıyla karşınızdayız!

14-21 Eylül 2020 haftasında dünyanın dört bir yanından sizlere sunduğumuz kripto para borsası haberlerine hep beraber bir bakalım.

Geçtiğimiz Haftanın En Ses Getiren Olayları

Geçtiğimiz hafta kripto para dünyasında çok önemli gelişmeler gerçekleşti. Özellikle de bugün 21 Eylül 2020 tarihinde mainnet’ini başlatacağını duyuran Avalenche’ydi.

Haftanın ortalarına doğru özellikle Amerikan kripto para dünyası için çok önemli bir gelişme yaşandı. Kraken onayını alarak Amerika’nın ilk kripto para bankası oldu.

Geçtiğimiz hafta Uniswap’ın token’ı için hareketli geçti. UNI başlatıldıktan sadece 3 saat sonra, neredeyse tüm kripto para borsalarından listeleme haberleri gelmeye başladı.

MicroStrategy yeni bir Bitcoin alımı yaparak kripto para dünyasında adından söz ettirmeye devam etti.

Güney Kore’nin ünlü kripto para borsası Bithumb’ın başı beladan kurtulmuyor. Bu ay üçüncü kez polis baskınıyla karşı karşıyaydı.

Geçtiğimiz hafta SushiSwap’ta fonların ne yapılacağı konusunda bir oylama gerçekleşti. Oylama duyurusunun ardından Sushi fiyatı %15’ten fazla artış gösterdi.

Merkeziyetsiz finans denildiğinde akla gelen bZx, geçtiğimiz hafta bir kez daha siber saldırıya uğradı.

Squanch İle Haftalık Bülten;

Geçtiğimiz Haftanın İlk 5 Kripto Parası;

Geçtiğimiz Hafta Bitcoin (BTC);

14-21 Eylül 2020 Bitcoin fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Geçtiğimiz Hafta Ethereum (ETH);

14-21 Eylül 2020 Ethereum fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri
14-21 Eylül 2020 Ethereum fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Geçtiğimiz hafta Ripple XRP (XRP);

14-21 Eylül 2020 XRP fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri
14-21 Eylül 2020 XRP fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Geçtiğimiz Hafta Tether (USDT);

14-21 Eylül 2020 Tether fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri
14-21 Eylül 2020 Tether fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Geçtiğimiz Hafta Bitcoin Cash (BCH);

14-21 Eylül 2020 Bitcoin Cash fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri
14-21 Eylül 2020 Bitcoin Cash fiyat, hacim ve piyasa değeri grafikleri

Haftalık Muhabbit Özet 14-21 Eylül 2020 ile karşınızdaydık, haftaya görüşmek üzere!

Daha önceki özet yazılarımız için; Haftalık Muhabbit Özet

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Uniswap Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Bu sabah gelen verilere göre Uniswap likiditesi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış durumda.

Yayın:

-

uniswap merkezsiz borsa

Merkezsiz borsa Uniswap, rekor kırmaya devam ediyor.

Bu sabah gelen verilere göre Uniswap likiditesi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmış durumda.

Bahar aylarından beri oldukça popüler olan merkezsiz borsa geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği UNI Token dağıtımı ile birlikte zirveye oturmuştu.

1 Eylül öncesi platformda işlem yapan tüm cüzdanlara 400 UNI dağıtarak adeta ortalığı karıştıran Uniswap, kullanıcılara yaklaşık 1200 $ değerinde bir airdrop gerçekleştirmişti.

Satışlara Rağmen Fiyat Uçtu

Yaşanan hacimli satışlara rağmen inanılmaz bir yükseliş yaşayan UNI tüm short pozisyonları egale ederek sadece 24 saat içerisinde 8.60 $ seviyelerine kadar yükselmeyi başarmıştı.

Duyurunun ardından neredeyse tüm borsalarda birkaç saat içinde listelenmeye başlayan UNI, kripto para piyasasını alt üst etmişti.

Aynı gün ticaret hacmi noktasında da zirveye oturan Uniswap tokeni, Bitcoin’den daha yüksek ticaret hacmi ile ağızları açık bırakmıştı. Yükselen ticaret hacmi sebebiyle diğer kripto paraların hacimlerini de ele geçiren UNI, birçok altcoinde yüklü satışları da beraberinde getirmişti.

Satış Geldi

8 $ seviyelerinden gelen satış ile neredeyse yüzde 50 eriyen UNI, yeniden yükselişe geçmiş görünüyor. Bu sabahki verilere göre yönünü yeniden yukarı çeviren UNI, son 24 saatteki yüzde 5’lik artışı ile birlikte 5.40 $ seviyelerinden işlem görüyor.

Likidite Zirvede

Uniswap likidite noktasında da zirveye oynuyor.

Son bir haftada yaşanan devasa artış ile birlikte oldukça yüksek bir likiditeye ulaşan Uniswap, 2,21 Milyar $ seviyelerini test ediyor.

Alım satım işlemleri için en çok tercih edilen platformlardan biri haline gelen Uniswap, merkezi borsaların hacimlerinin de bir kısmını ele geçirmiş durumda.

Ethereum Transferlerini Zirveye Taşıdı

Yarattığı hacim ile birlikte Ethereum transferlerini de zirveye taşıyan Uniswap, Ethereum tarafındaki günlük transfer sayısında da rekor kırılmasını sağladı.

Merkezsiz borsaların işlemleri sebebiyle son dönemde büyük bir yoğunluk yaşayan Ethereum, günlük transfer sayısı noktasında da dün rekor kırdı.

Günlük 1,4 Milyon adet transfer ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşan Ethereum, en aktif blockchain ağı olarak liderliğini sürdürüyor. Tabii bu yoğunluk son dönemde transfer ücretlerinin de çığ gibi büyümesine sebep oldu. Merkezsiz borsa işlemleri harici işlem gerçekleştirmenin maliyetler sebebiyle adeta hayal olma noktasına geldiği Ethereum’da gözler 2.0 güncellemesinde.

Diğer Uniswap haberleri için: Uniswap Haberleri

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.