Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $41490.83
5.29%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2253.61
4.46%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $22.64
2.63%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $233.1
2.37%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

Son Dakika! Coinbase IEO Yapacağının Sinyalini Verdi!

Katıldığı podcastte “Coinbase Launch” ya da benzer bir isimle ortaya çıkaracakları yeni platforma değinen Armstrong, çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Clock
Paylaş
Son Dakika! Coinbase IEO Yapacağının Sinyalini Verdi!

Coinbase CEO’su yaptığı açıklama ile birlikte Initial Exchange Offering (IEO) yapacaklarının sinyalini verdi.

Verdiği demeçte geçtiğimiz yıldan beri bu konuda hazırlıkları olduğunu belirten Armstrong, yakında projenin hayata geçebileceğini belirtti.

728×90 muhabbit - Son Dakika! Coinbase IEO Yapacağının Sinyalini Verdi!300x250 muhabbit - Son Dakika! Coinbase IEO Yapacağının Sinyalini Verdi!

Katıldığı podcastteCoinbase Launch” ya da benzer bir isimle ortaya çıkaracakları yeni platforma değinen Armstrong, çalışmaların devam ettiğini belirtti.

IEO’ların kripto para sektöründe bir startup oluşturmak için oldukça kullanışlı olduğunu belirten Coinbase CEO’su, IEO’ların sadece “startup”lar için değil topluluk oluşturmak ve desteklemek için de kullanılabileceğinin altını çizdi.

Oluşturacakları platformun Stripe Atlas ve AngelList isimli iki platformun karışımı olacağını belirten Armstrong, iki projenin özelliklerine de dikkat çekti.

Stripe Atlas şirket oluşturmak için kullanılan bir platform olarak öne çıkarken, AngelList ise “startup”lar için bir websitesi olarak karşımıza çıkmakta.

“Coinbase Launch”ın kripto para adaptasyonuna da büyük katkı sağlayacağının belirtildiği podcastte, kripto para ekonomisi için de büyük engellerin aşılmasına yardımcı olabileceğinin altı çizilmekte.

İlk olarak 2019 yılında ortaya atılan Coinbase’in IEO platformu uzun süreli bir essizliğe bürünmüştü. The Block tarafından verilen ek bilgiye göre Coinbase sadece IEO’ları araştırmıyor, aynı zamanda platformu için Security Token Offering’leri (Hisse Senedi Tokenları) de araştırıyor.

Podcastte yapılan açıklamalar ışığında Coinbase yakın zamanda platformunu resmi olarak duyurabilir gibi görünüyor.

Coinbase tarafından yapılacak IEO’lar hakkındaki görüşünüz nedir?

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar