Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

CoinMarketCap’in Kemik Kadrosu Ayrılıyor!

CoinMarketCap’in Binance tarafından alınmasıyla başlayan yaprak dökümü devam ediyor.

Clock
Paylaş
CoinMarketCap’in Kemik Kadrosu Ayrılıyor!

Binance tarafından satın alındıktan sonra platforma olan güvenin gittikçe azaldığı şu günlerde CoinMarketCap’ten yeni bir haber geldi. Kripto para dünyasında Binance satın alımından sonra meydana gelen değişimlerden dolayı CoinMarketCap’in kemik kadrosunun hoşnut olmadığı yönünde söylentiler vardı. Bugün bu iddiaları doğrulayacak bir haber geldi.

CoinMarketCap’in kemik kadrosundan gelen 5 yönetici isim, şirketten ayrıldığını duyurdu. Bunlardan en çok ses getireni CEO Carylyne Chan olmaktaydı. Operasyonlardan, büyümeden ve gelirden sorumlu başkan yardımcısı Spencer Yang, üretimden sorumlu başkan yardımcısı Jeremy Seow, tasarım ve büyümeden sorumlu küresel başkan Matthew Lipple ve son olarak proje lideri ve etkinliklerden sorumlu olan Jared Chin şirketten ayrılan diğer isimler olarak geçiyor.

Binance’ın bu 5 yöneticiden boşalan koltukları, kendi kadrosundaki elemanlarla dolduracağı konuşuluyor.

Ayrıca bir CoinMarketCap sözcüsünün The Block’a verdiği demeçte artık Binance ile CoinMarketCap’in tamamen bir olacağı ve toplulukla daha içli dışlı olacağı öngörüsü yer alıyor.

Eski CoinMarketCap CEO’su Carylyne Chan’in kripto para dünyasını daha farklı alanlara çekecek olan yeni girişimler peşinde olacağı da belirtiliyor.

Binance’ın alımından sonra CoinMarketCap’e birçok veda olmuştu. Ancak kemik kadrodan toplu bir hâlde veda ilk kez oluyor. İlerleyen günlerde bunun CoinMarketCap ve kripto para toplululuğu arasındaki ilişkiye nasıl yansıyacağını hep beraber göreceğiz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar