Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44214.58
2.24%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2362.95
0.52%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $30.56
16.73%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $239.1
2.93%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

SON DAKİKA

Ripple Açıklama Yaptı! “Bu Bize Değil Kripto Paralara Saldırı!”

Ripple SEC davasına ve XRP’nin marketteki durumuna yönelik bir açıklama yaptı.

Clock
Paylaş
Ripple Açıklama Yaptı! “Bu Bize Değil Kripto Paralara Saldırı!”

Ripple SEC’in kendilerine açtığı dava nedeniyle oluşan olaylar dizisinden bahsetti. SEC’in açtığı dava sonrası Ripple’ın kripto parası XRP birçok kripto para borsasının ve piyasa yapıcısının gözünden düşmüştü.

Ripple blog sayfasında bir duyuru yayınladı. Sosyal medya platformu Twitter üzerinden de paylaşılan duyuruda, kripto parası XRP’nin gözden düşüşüne ve durmaksızın düşen fiyatına değinerek bunun sadece Ripple’a değil, tüm kripto para dünyasına bir saldırı olduğu dile getirildi. Ayrıca kripto para dünyasının ve basının olayın sadece SEC tarafını bildiğini, asıl açıklamanın birkaç hafta içerisinde yapılacağı da eklendi.

728×90 muhabbit - Ripple Açıklama Yaptı! "Bu Bize Değil Kripto Paralara Saldırı!"300x250 muhabbit - Ripple Açıklama Yaptı! "Bu Bize Değil Kripto Paralara Saldırı!"

Bununla birlikte Ripple davasıyla uzaktan yakından alakası olmayan fakat piyasadaki değişimler yüzünden en çok zarar eden olarak gördükleri XRP yatırımcılarına da değinildi. Bununla birlikte yatırımcıları koruması kollaması gerekirken en çok zararı SEC veriyor şeklinde ifadeler de yer alıyordu.

Sekiz yıllık şirket hayatlarında kripto para dünyasına çeşitli hizmetler ve ürünler sunduklarını ve sunmaya devam edeceklerini açıklayan şirket, sadece Amerika’da değil çoğunlukla Japonya’da ve İngiltere’de olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde XRP yatırımcıları olduğunu ekledi.

Ayrıca şirketlerini savunmaya ve Amerika Birleşik Devletleri kripto para endüstrisine bir netlik gelmesi adına bu olayı mahkemede çözeceklerini açıklayan şirket, yeni SEC başkanı ile çalışmayı dört gözle beklediklerini ekledi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar