Muhabbit

ALTCOIN

XRP Uçuşa Geçti! Tek Mumda Yüzde 15’lik Artış!

Boğalar XRP’ye bile yaradı!

Clock
Paylaş
XRP Uçuşa Geçti! Tek Mumda Yüzde 15’lik Artış!

SEC’in menkul kıymet satışı olarak kayıtlara geçirdiği Ripple şirketinin tokeni XRP, tek bir mumda %15 artış gösterdi.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde SEC, Ripple’a ve iki yöneticisine dava açmıştı. Davanın ayrıntılarında, Ripple’ın yasadışı bir şekilde menkul kıymet satışı yaptığı ve haksız bir şekilde milyonlarca dolar para kazanması yer alıyor.

Gelişen bu olaylar ile beraber Ripple şirketi ciddi anlamda kötü günler geçirdi. Ciddi anlamda düşen token fiyatıyla beraber bir çok borsa ve yatırım şirketi, portföylerinden XRP’yi çıkardıklarını açıkladı. Tabii, bu açıklamalar ile beraber XRP’nin fiyatı iyice dibi gördü. Bu borsaların tam listesini verecek olursak; XRP’yi, OKCoinBitstamp, OSL, Galaxy, CrossTower, Beaxy, Bitwise, Jump, 21Shares, Simplex, B2C2 ve Coinbase gibi şirketler platformlarından çıkarmış durumda.

Fakat görünüşe göre altsezon, XRP’ye bile yaradı. Yukarıda bahsettiğimiz gibi tek bir mumda %15 artış gösteren kripto para, riski seven yatırımcıların yüzünü güldürdü.

xrp usdt muhabbir 1192x600 - XRP Uçuşa Geçti! Tek Mumda Yüzde 15'lik Artış!

Balina sayısında da ciddi bir düşüş gören XRP, 2020 yılını güzel bir şekilde kapayamadı fakat hala kripto paraya güvenen yatırımcılarını bünyesinde barındırıyor.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar