BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Son Dakika! XRP Uçuşa Geçti!

Boğalar XRP’ye bile yaradı!

blank

Yayın:

-

grayscale

SEC’in menkul kıymet satışı olarak kayıtlara geçirdiği Ripple şirketinin tokeni XRP, tek bir mumda %15 artış gösterdi.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde SEC, Ripple’a ve iki yöneticisine dava açmıştı. Davanın ayrıntılarında, Ripple’ın yasadışı bir şekilde menkul kıymet satışı yaptığı ve haksız bir şekilde milyonlarca dolar para kazanması yer alıyor.

Gelişen bu olaylar ile beraber Ripple şirketi ciddi anlamda kötü günler geçirdi. Ciddi anlamda düşen token fiyatıyla beraber bir çok borsa ve yatırım şirketi, portföylerinden XRP’yi çıkardıklarını açıkladı. Tabii, bu açıklamalar ile beraber XRP’nin fiyatı iyice dibi gördü. Bu borsaların tam listesini verecek olursak; XRP’yi, OKCoinBitstamp, OSL, Galaxy, CrossTower, Beaxy, Bitwise, Jump, 21Shares, Simplex, B2C2 ve Coinbase gibi şirketler platformlarından çıkarmış durumda.

Fakat görünüşe göre altsezon, XRP’ye bile yaradı. Yukarıda bahsettiğimiz gibi tek bir mumda %15 artış gösteren kripto para, riski seven yatırımcıların yüzünü güldürdü.

blank

Balina sayısında da ciddi bir düşüş gören XRP, 2020 yılını güzel bir şekilde kapayamadı fakat hala kripto paraya güvenen yatırımcılarını bünyesinde barındırıyor.

Daha fazla Altcoin Haberleri için: Altcoin Haberleri

Telegram kanalımıza katılmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Trend Haberler