Muhabbit

Spiderman NFT’si Tamı Tamına 12.75 ETH’ye Satıldı!

Büyük güç, yüksek maliyetler getirir!

Spiderman

Marvel çizgi roman sanatçısı Adam Kubert’in bir Spiderman çizimi, Ethereum blockchaininde NFT’ye dönüştürüldü ve 12.75 ETH karşılığında satıldı.

Kubert’in eseri, 15 Şubat’ta duyurulan Dan Panosian, Matteo Scalera, Dave Johnson, Andy Kubert ve Eric Canete de dahil olmak üzere birçok Marvel sanatçısının NFT olarak piyasaya süreceği 25 sanat eserinden birisi.

NFT’ler, kullanıcıların Ethereum blockchaininde nadir sanat eserleri oluşturmasına ve açık artırma ile satılmasına olanak sağlayan bir platform olan Portion.io’da satışa sunulacak.

Portion ekibi yakın zamanda şöyle bir duyuru yapmıştı.

Profesyonel Marvel sanatçılarının Portion.io’yu kullanmalarına karar verdiğini ve platformda yaklaşık 25 Marvel NFT’sinin yayınlanacağını duyurmak isteriz.

Bazı NFT’ler, potansiyel müşterilerine ekstralar ile geliyor. Buna en güzel örnek, fiziksel çalışma yüzeyleri ve imzalı çizgi romanlar olabilir.

Ayrıca Portion, nadir çizgi roman ve sanat eseri merkezi Essentian Sequential ile yeni bir ortaklık da duyurdu. Portion, nadir sanat eserlerinin NFT versiyonlarına geçiş yapacağını düşünerek şu açıklamaları yaptı:

Sektördeki en tanınmış isimlerden bazılarının orijinal sanat eserleri ve daha fazlası platformumuzda bulunacaktır. Zamanla, platformumuzun ikonik sanat ve dijital kalıcılığın birleşeceği yer olacağına inancımız tam.

Bu arada, son 30 günde, 100 milyon $’dan fazla değerde NFT ürününün satışı yapıldı. NFT’lerin meşru bir sanat eseri haline gelmesi, son zamanlarda Londra müzayede evi Christie’s’in ilk müzayedesini yaptığı esnada başladı.

Daha önce de bildirdiğimiz gibi, sadece geçtiğimiz hafta Axie Infinity’de bir sanal arazi parçası tamı tamına 888 ETH karşılığında yeni sahibini bulmuştu.

Ne dersiniz, NFT çılgınlığı devam edecek mi?

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version