Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27680.7
1.19%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1643.44
-0.56%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $10.09
7.11%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $213.1
-0.09%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Stablecoin İhraççısı Trust Reserve’in Ekibi Çin’de Gözaltına Alındı!

PANews’in haberine göre Trust Reserve ekibi Çin’de gözaltına alındı.

Clock
Paylaş
Stablecoin İhraççısı Trust Reserve’in Ekibi Çin’de Gözaltına Alındı!

PANews’in haberine göre Trust Reserve ekibi Çin’de gözaltına alındı. Çin’in yerel haber kuruşu, Trust Reserve ekibinin 29 Mayıs 2023 tarihinde gözaltına alındığını belirtti.

ss - Stablecoin İhraççısı Trust Reserve'in Ekibi Çin'de Gözaltına Alındı!

Trust Reserve’ün ekibinin Şangay’daki ofisi de yetkililer tarafından kapatıldı. Ofisin kapısına ise yargı süreci nedeniyle kapalıdır ibaresi yapıştırıldı. Bildiğiniz üzere Trust Reserve, geçtiğimiz mart ayında KuCoin Ventures liderliğinde A Serisi + finansman turuna katılım sağlamıştı. Şirket, finansman turunda Circle ve IDG Capital’in katılımıyla yaklaşık 10 milyon dolarlık fon toplamayı başarmıştı. Şirket 60’a yakın personel çalıştırıyordu. Şirket ilerleyen süreçte ise daha fazla çalışan işe almayı planlanıyordu. Trust Reserve ekibinin gözaltına alınması yatırımcıların kafasında soru işaretleri oluştururken, Trust Reserve cephesinden henüz bir açıklama gelmiş değil.

728×90 muhabbit - Stablecoin İhraççısı Trust Reserve'in Ekibi Çin'de Gözaltına Alındı!300x250 muhabbit - Stablecoin İhraççısı Trust Reserve'in Ekibi Çin'de Gözaltına Alındı!

Sosyal medya hesaplarımızdan bize katılabilir, son blockchain gelişmelerinden anlık ve hızlı haberdar olabilirsiniz: https://linktr.ee/muhabbitcom

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar