Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $27437.53
-0.44%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $1644.77
-1.14%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $9.33
0.54%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $212.3
-1.26%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Starbucks, Web3 Alanında da Adından Söz Ettirmek İstiyor!

Starbucks, üyeler ve ortaklarla etkileşim kurmanın yeni yollarını sağlayacak erişilebilir bir Web3 topluluğu oluşturacak.

Clock
Paylaş
Starbucks, Web3 Alanında da Adından Söz Ettirmek İstiyor!

Starbucks kısa süre önce yaptığı açıklamada, ABD’deki üyelerine, NFT’ler şeklinde dijital tahsil edilebilir pullar kazanma ve satın alma olanağı sunacağını söyledi. 

728×90 muhabbit - Starbucks, Web3 Alanında da Adından Söz Ettirmek İstiyor!300x250 muhabbit - Starbucks, Web3 Alanında da Adından Söz Ettirmek İstiyor!

Yapılan açıklamada, “Starbucks Odyssey” olarak adlandırılan, her dijital pulun mülkiyeti blok zincirinde doğrulanmış şekilde olacağı ve nadirliğine göre bir puan değeri içereceği belirtildi. Şirkete göre kullanıcılar, daha fazla pul topladıkça, puanları artacak ve benzersiz deneyimlere erişimin kilidini açacaklar. 

İkonik kahve zinciri, ödüllerin, sanal bir espresso martini yapımı dersi almaktan benzersiz ürünlere erişmeye, Starbucks Reserve Roastery’deki özel etkinlik davetlerine ve muhtemelen Kosta Rika’daki Starbucks Hacienda Alsacia kahve çiftliğine gezilere kadar uzandığını söylüyor.

Üyeler, etkileşimli kahve temalı oyunlar oynayarak veya bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan Starbucks Odyssey’de eğlenceli görevler üstlenerek NFT kazanabilecekler. Kullanıcılar ayrıca, cüzdanlarını bağlamaya veya herhangi bir kripto para kullanmaya gerek kalmadan yerleşik pazaryerinde NFT’leri satın alabilecekler.

İlginizi çekebilir: NFT Nedir?

Sınırlı Sayıda Üretilecek

Tüm pullar, Starbucks ortakları ve dışarıdan sanatçılarla birlikte oluşturulan ikonik Starbucks sanat eserlerini içerecek. Sınırlı sayıda üretilen pulların satışından elde edilen gelirin bir kısmı, yaratıcıları desteklemek için bağışlanacak.

SBX20220909 Starbucks Odyssey Feature Image 1200x583 - Starbucks, Web3 Alanında da Adından Söz Ettirmek İstiyor!

Açıklamada, yeni projedeki NFT’lerin, Polygon blok zinciri üzerinde basılacağı belirtildi. Yeni gelişmeyle ilgili olarak açıklama yapan Starbucks’ın başkan yardımcısı ve pazarlama müdürü Brady Brewer şunları söyledi:

“Üyelerimizin Starbucks ile bağlantısını derinleştirirken Web3 alanına diğer tüm markalardan farklı bir şekilde giriyoruz. Vizyonumuz, dijital topluluğumuzun kahve içerken bir araya gelebileceği, sürükleyici deneyimlere katılabileceği ve geçmişini ve geleceğini kutlayabileceği bir yer yaratmaktır.”

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar