Muhabbit

STOP’un Bibox’ta Listelenmesi, DeFi’ı Anlamak İçin Önemli

Yakın zamanda saniyeler içinde ICO’sunu tamamlamasıyla dikkat çeken $STOP global kriptopara borsası Bibox’ta listelendi.

Yakın zamanda saniyeler içinde ICO’sunu tamamlamasıyla dikkat çeken $STOP global kriptopara borsası Bibox’ta listelendi.

100’den farklı altcoin ile bir kriptopara ödeme sistemi kurma vizyonuna sahip olan yeni DeFi projelerinden birisi olan STOP geçtiğimiz günlerde saniyeler içerisinde Uniswap üzerinde ICO’sunu satmıştı.

Bir yandan böyle talep gören projeleri takdir etmek gerekse de diğer yandan tamamen anonim takımlardan oluşan bu tip projelerin DeFi rüzgarıyla saniyeler içinde satılması ise üzerinde düşünülmesi gereken noktalardan bir tanesi…

Ayı Marketinin Yatırımcılar Üzerinde Etkileri

2017 sonundan ta ki 2020 yazına kadar geçen süreci uzun bir ayı piyasası olarak değerlendirmek gerekirse bu süreçte piyasada yer almaya devam eden yatırımcılar ise adeta bu süreçte inanılmaz bir eğitim sürecinden geçti. Bu süreçte takımı olmayan ya da takım üyelerinin geçmişte yaptıkları işleri beğenmeyeler, token ekonomisi akla yatmayan, ya da tokenın kilit açılma sürecini doğru bulmayan yatırımcılar muazzam bir yetenek sahibi olup adeta iyi projeleri koklar hale gelmişti. Öyle ki bu bahsedilen 2.5 senelik süreçte kar edebilecek projeleri önceden tespit edebiliyordu.

DeFi ile 2017’nin Tekrarı Yaşanıyor

DeFi ile beraber yatırımcıların iştahı artmışken, yazıya konu olan $STOP’ tan bağımsız konuşmak gerekirse fırsatçılar da harekete geçmiş durumda. Tamamen anonim olarak uniswap üzerinde token çıkarıp adeta bubi tuzağıyla gelen yatırımcıların parasına göz dikmiş durumda. Bu yüzden yatırımcıların devamlı uyanık olup herhangi bir projeye yatırım yapmadan iki defa düşünmesi gerektiğini belirtmek isteriz.

Son Yazılar

Exit mobile version