Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43203.58
-1.78%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2335.44
3.21%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.44
-3.47%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $230.8
0.00%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ÖNE ÇIKAN

SuperRare RARE Airdrop’u Gerçekleştirdi!

NFT pazar yeri SuperRare’den yeni bir lansman ve airdrop!

Clock
Paylaş
SuperRare RARE Airdrop’u Gerçekleştirdi!

NFT pazar yeri SuperRare, projeyi merkeziyetsizleştirmek amacıyla başlattığı “Curation Token“ı lanse etti. Lansmanda RARE token’ın toplam arzının %15’i platformun emektar kullanıcılarına hediye edildi.

SuperRare, 2018 yılından günümüze kadar NFT sanat ürünlerinin satışından 90 milyon doların üzerinde gelir elde etti. Mark Cuban, Velvet Sea Ventures, 1confirmation ve birçok önemli isim tarafından da desteklenmekte. Platform, Geçtiğimiz Mart ayında A Serisi fonlama turunda 9 milyon dolar topladı. Yönetişim token’ının bir kısmının önümüzdeki dört yıl içinde yatırımcılara verilmesi planlanıyor.

728×90 muhabbit - SuperRare RARE Airdrop'u Gerçekleştirdi!300x250 muhabbit - SuperRare RARE Airdrop'u Gerçekleştirdi!

SuperRare Nedir?

SuperRare, 2017 yılında John Crain, Charles Crain ve Johnathan Perkins tarafından kurulan, sanatçıların non-fungible token (NFT) sanat eserleri yarattığı bir platformdur. 

Daha fazla bilgi için:

NFT Rüzgârı Esmeye Devam Ediyor!

NFT rüzgârı başladığı günden beri en şiddetli hâlini bugünlerde yaşıyor. 2021 yılı Ağustos ayı henüz yeni yarılanmasına rağmen NFT hacmi bakımından rekoru kıran ay olarak kayıtlara geçti.

SuperRare’in rakip NFT pazar yeri OpenSea, Ağustos ayının ortasında dahi 1 milyar dolarlık bir hacimle karşı karşıya. Piyasa bu şekilde “esmeye” devam ederse, “en büyük” NFT pazar yeri, yeni bir yönetişim token lansmanı gerçekleştirebilir.

NFT rüzgârı sadece NFT pazar yerlerinde değil, tüm dünyada esmeye devam ediyor. Dün (17 Ağustos 2021) e-ticaret devi Alibaba da NFT projesi başlattığını duyurdu. Birkaç gün önce TIME Magazine, Cool Cats ile bir NFT projesi yürüteceğini açıkladı. Geçtiğimiz hafta ünlü NFT yaratıcısı Teddy Kozlowski, Glimpse’i başlattığını duyurdu.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar