Muhabbit

SwopFi İle Yıllık Yüzde 400’e Varan Pasif Gelir Nasıl Elde Edilir?

Merkezsiz borsalara likidite sağlayarak pasif gelir elde edebileceğinizi biliyor muydunuz?

swop fi

Merkezsiz borsalara likidite sağlayarak pasif gelir elde edebileceğinizi biliyor muydunuz? Waves üzerinde çalışan DeFi ürünü SwopFi ile yıllık yüzde 400’e varan pasif gelir nasıl elde edilir?

DeFi ürünleri alım- satım ve lending hizmetleri haricinde farklı şekillerde de gelir sağlayabiliyor. Merkezsiz uygulamalara likidite sağlayarak pasif gelir elde edebilirsiniz.

Swop.Fi ise sunduğu yüksek oranlarla ciddi oranda pasif gelir elde etmenize olanak sağlıyor.

Merkezsiz borsalarda işlemlerin devam edebilmesi için her bir parite için oluşturulan havuzlarda likidite bulunması gerekiyor. Merkezsiz platformlarda likidite bir merkez yerine havuza likidite sağlayan kişilerden geliyor. Bu noktada DeFi platformları, kişilerin likidite sağlaması için ciddi oranlar sunuyor.

Bir havuza likidite sağlayabilmeniz için paritenin iki yönüne de likidite sağlamanız gerekmekte. Örneğin, Swop Fi üzerinde USDT/USDN paritesi için likidite sağladığınızda platform tarafından likiditenin devamı için ödüller sunuluyor. Paritede yapılan işlemlerden elde ettiğiniz gelir ile işlem yapmadan gelir elde edebilirsiniz.

Swop Fi

Yukarıda bahsi geçen USDT/USDN paritesi için Swop Fi üzerinde yıllık yüzde 120’lik bir oran sunuluyor. Kısacası bu parite üzerinde “impermanent loss” riski olmadan likidite sağlamanız mümkün. Impermanent loss nedir diyorsanız, aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

WAVES/USDN paritesinde yüzde 156’lık bir oran sunulurken, NSBT/USDN paritesinde yüzde 244’e varan bir oran vadediliyor.

Güncel rakamlara göre en yüksek getiri sunan parite SWOP/USDN paritesi olarak öne çıkıyor. Yıllık yüzde 400’lük bir getiri vadeden likidite havuzundan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken likidite sağlamak. WAVES cüzdanınız ile Swop Fi platformuna bağlanarak havuza likidite sağlayıp, pasif gelir elde etme şansını elde edebilirsiniz. Ethereum üzerindeki birçok merkezsiz borsaya oranla çok daha yüksek oranlı getiri sunan SwopFi, son 7 günde 20 Milyon $’ın üzerinde işlem hacmine sahip durumda.

Platform üzerindeki likidite 23 Milyon $ civarında bulunurken, yine son 7 günde 29481 işlem gerçekleşmiş görünüyor.

Daha önce merkezsiz borsalara likidite sağladınız mı?

DeFi haberleri için: DeFi Haberleri

Telegram kanalımıza katılın.

Bu içerik sponsorludur.

Son Yazılar

Exit mobile version