Muhabbit

SYPool (SYP) BitMart’ta Listelendi!

Borsa tarafından yapılan açıklamada SYPool’un yerel tokeni SYP’nin borsada işleme açıldığı bildirilirken, token için oluşturulan paritenin SYP-USDT olduğu açıklandı.

sypool

sypool

SYPool (SYP), BitMart borsasında listelendi. Borsa tarafından yapılan açıklamada SYPool’un yerel tokeni SYP’nin borsada işleme açıldığı bildirilirken, token için oluşturulan paritenin SYP-USDT olduğu açıklandı.

Solana (SOL) ağı üzerinde çalışan bir sentetik varlık prokotolü olarak öne çıkan SYPool’un geçtiğimiz haftalarda ilk satışı gerçekleşmişti.

Listeleme ile birlikte 130.000 SYP ödül havuzu oluşturan BitMart, üç farklı alanda ödül dağıtacak.

SYP Ödülleri Nasıl Kazanılır?

30.000 SYP’yi yeni kullanıcılar için ayıran BitMart ilgili görevlerin tamamlanması halinde ilk 150 kullanıcıya 200 SYP dağıtacak.

Diğer yandan 20.000 SYP’yi yatırma işlemi yapan kullanıcılarına ayıran borsa, 80 USD ve üzeri SYP yatırma işlemi gerçekleştiren ilk 200 kullanıcıya 200 SYP dağıtacak.

Alım satım işlemleri için 40.000 SYP’lik ayrı bir havuz oluşturulurken, 150 USDT ve üzeri hacim yapan ilk 200 kullanıcı, 200’er SYP ödül kazanabilecek.

40.000 SYP’yi ise trade yarışma için ayıran BitMart, ilgili paritede en yüksek hacmi oluşturan 30 kullanıcıya ödül dağıtacak. En yüksek hacmi oluşturan kullanıcıya 6.000 SYP ödül verilirken, ikinci kullanıcıya ise 4800 SYP verilecek. 30 kişiye ödüller azalarak dağıtılmaya devam edecek.

Ödül detayları ile ilgili tüm bilgilere burada bulunan link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Son Yazılar

Exit mobile version