Muhabbit

Tarihin En Büyük Kripto Para Alımı Olabilir!

One Rİver tarihin en büyük kripto para alımını yapmış olabilir.

Bitcoin'in

One River, kripto para tarihindeki en büyük alımı yapmış olabilir! Kripto para borsası Coinbase ile çalışan One River’ın ne kadarlık bir alım yaptığı açıklanmadı. Ancak Coinbase sözcüsüne göre beş gün içerisinde yapılan alımlar tarihin en büyük kripto para alımı olabilir.

Cryptoquant CEO’su Ki Young Ju gibi piyasayı iyi gözlemleyen yatırımcıların ve analistlerin birkaç gün önce spekülatif bir şekilde işaret ettiği 55 bin adet Bitcoin alımının arkasında One River’ın olduğu açıklandı. Tam olarak ne kadarının One River tarafından alındığı henüz açıklanmadı.

Borsadan büyük meblağlarda Bitcoin alımı gerçekleştiren şirketin CIO’su Eric Peters, “Coinbase kurumsal ekibi, bu alımı gerçekleştirebilmemiz için tam olarak ihtiyacımız olan gizliliği bize sağladı.” şeklinde açıklamada bulundu.

Geçtiğimiz günlerde web sitesinde dijital varlıklarla alakalı bir başlık paylaşan One River, kripto paralar hakkındaki iddialarını da açıklamıştı. CIO’nun da görüşlerine yer verilmişti. Kripto paraları geleceğin teknolojisi olduğunu savunan CIO Peters, finansal aracıların ve merkezi politikaların ilişkisinin öngörülemediği şu günlerde kripto paraların bir depozito görevi gördüğüne inanıyor.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Son Yazılar

Exit mobile version