Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $44022.88
0.36%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2358.52
0.17%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $32.44
16.56%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $240.3
1.87%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

BLOCKCHAIN

Terra Kurucusu Do Kwon Singapur’da Değil Mi?

Singapur’da olduğu düşünülen Do Kwon hakkında şok iddia!

Clock
Paylaş
Terra Kurucusu Do Kwon Singapur’da Değil Mi?

Terra Kurucusu Do Kwon hakkında her gün farklı bir habere şahitlik ediyoruz. Bu kez ise Terra Kurucusu Do Kwon’un Singapur’da olmadığı iddia ediliyor.

Söz konusu bu iddiaların sahibi ise Singapur polisi oldu. Singapur polisi kripto para piyasasında “büyük çöküş” olarak adlandıran olayın sorumlularından Terra Kurucusu Do Kwon’un artık ülkede olmadığını açıkladı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Güney Koreli bir savcı Do Kwon’un Singapur’da olduğunu kamuoyuna duyurmuştu.

728×90 muhabbit - Terra Kurucusu Do Kwon Singapur'da Değil Mi?300x250 muhabbit - Terra Kurucusu Do Kwon Singapur'da Değil Mi?

Terra Kurucusu Do Kwon:” Kaçak veya Benzeri Bir Şey Değilim”

terra do kwon - Terra Kurucusu Do Kwon Singapur'da Değil Mi?

Gündeme yansıyan iddialar sonrası Do Kwon cephesinden cevap gecikmedi. Do Kwon Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadelerde bulundu:

“Kaçak” veya benzeri bir şey değilim. İletişim kurmaya çalışan herhangi bir devlet kurumu ile tam bir iş birliği içindeyim. Saklayacak hiçbir şeyimiz yok. Kendimizi birden fazla yargı alanında savunma sürecindeyiz ve son derece yüksek bir dürüstlük seviyesinde ilerliyoruz ve önümüzdeki birkaç ay içinde gerçeği açıklamayı merakla bekliyoruz.”

Do Kwon

Güney Kore’den Terra Kurucusu Do Kwon İçin Tutuklama Kararı Çıkmıştı!

Bildiğiniz üzere Terra cephesinde yaşanan büyük çöküş sonrası Terra Kurucusu Do Kwon’a yönelik bir dizi dava açılmıştı. Güney Koreli yetkililer de yaşanan bu çöküşün peşini bırakmayıp Terra çöküşü hakkında çeşitli soruşturmalar yürütüyordu. Geçtiğimiz günlerde ise Güney Kore’nin Terra Labs Kurucusu Do Kwon için tutuklama kararı çıkarması kamuoyunda büyük ses getirmişti.

İlginizi Çekebilir: Güney Koreli Yetkililer, Terra Çöküşüyle Bağlantılı Kuruluşlara Baskın Düzenledi!

Daha Fazla Kripto Para Haberleri İçin: Kripto Para Haberleri

Daha fazla Blockchain Haberleri için: Blockchain Haberleri

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz.

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar