BİZİ TAKİP EDİN

ALTCOIN

Tezos Davasında Ortalık Yine Karışmış Durumda!

Tezos davasında şirketler arası problemler yaşanıyor!

Yayın:

-

ortalık

Block & Leviton LLP (B&L) ve Hagens Berman Sobol Shapiro LLP’yi temsil eden avukatlara göre, Tezos’un 25 milyon $’lık toplu dava anlaşmasından alınan 8,3 milyon $’ı aşan avukatlık ücretleri dolayısıyla altı firma arasındaki müzakerelerde “ortalık karışmış durumda”

Tezos (XTZ) ile 25 milyon $’lık nakit ödeme anlaşması Eylül ayında onaylandı. Bunun sonucunda firmanın 2017’de yaptığı ICO aracılığı ile kayıtsız menkul kıymet dağıttığı iddialarını sona erdirdi.

7 Ekim’de iki firma ABD Bölge Yargıcı Richard Seeborg’dan Hung G. Ta Ese tarafından Eylül ayında PLLC (HGT), LTL Attorneys LLB, Restis Hukuk bürosu ve Lite DePalma Greenberg LLC tarafından sunulan avukatlık ücreti talebini reddetmesini istedi.

Önerge, Block & Leviton’u kendisine ve diğer firmalara “tek taraflı” olarak dağıttığı fonları iade etmeye zorlayan bir durum ile karşı karşıya bıraktı ve şirket, firmanın eylemlerini “küstahça bir suistimal” olarak nitelendirdi.

HGT’ye göre, B&L’in dağıtacağı ücretin %25’i kendi şirketine verilecek. Ücretin %50’si ise davaya dahil olan ancak konuyla ilgilenmeyen bir firma olan Robbins Geller’e tahsis edilecek.

Ancak Block grubunu temsil eden avukatları, HGT Hukuk grubunun Aralık 2019’dan bu yana para dağıtımın farkında olduklarını iddia ettiler. Buna göre HGT’nin talebi “uygunsuz bir şekilde çamur atmaya, dolandırıcılık suçlamalarına ve mesleki davranış kurallarının ihlal edildiğine dair asılsız iddialara adanmış ve ortalık karıştırıcı” olarak tanımlandı.

HGT, ücretler verilinceye kadar farklı bir ücret tahsisi önermedi ve B&L parayı dağıtmaya çalışıncaya kadar ellerinde kaldı. Bu pervasız suçlamaların hiçbiri incelemeden geçmiş durumda değil. B&L, HGT’nin önyargısız bir şekilde önergesini geri çekmesi durumunda meseleyi gayri resmi bir şekilde çözmeye istekli olduğunu iddia ediyor.

Daha fazla altcoin haberlerine ulaşmak için: Altcoin Haberleri

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALTCOIN

Ethereum ETH Fiyat Analizi 29.10.2020

Fiyat analizi yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum’u inceliyoruz (29.10.2020). Ethereum grafiğindeki teknik göstergeler ve olası hareketler.

Yayın:

-

Yazı dizimizin bugünkü bölümünde Ethereum (ETH)’u inceleyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde yine bir Ethereum fiyat analizi hazırlamıştım, o yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ethereum ETH fiyat grafiği 29.10.2020. 30 dakikalık grafik veriler FTX borsasına aittir.

Bir önceki Ethereum fiyat analizi yazımı incelediyseniz destek ve direnç bölgelerinin aynı olduğunu fark etmişsinizdir. Yani bir grafik üzerinde destek/direnç bölgelerini çalışıp oluşturduğunuz zaman bunları sık sık değiştirmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. İsterseniz siz kendi yönteminizle bu bölgeleri belirlersiniz isterseniz benim fiyat analizleri yazılarımda gösterdiğim bölgeleri kullanabilirsiniz.

Önceki yazılarımda bahsettiğimden dolayı destek/dirençleri tekrar incelemeyeceğim. Oklarla gösterdiğim yerlerde bir ikili dip formasyonu bulunmakta. Şuan fiyat bu formasyonun neckline’ında bulunmakta. Buranın üzerinde mum kapanmasıyla birlikte formasyon aktifleşecek. Aksi halde şu an sadece olasılık olarak görmeliyiz. Kırılım gerçekleşmeden işleme girmek oldukça riskli olacaktır.

Bunun dışında düşen bir trend görmektesiniz. Bu trend son tepe noktasından başlamakta. Şu an fiyat bu trendde yakın değil ancak az önce bahsettiğim ikili dip formasyonu çalışırsa fiyatın trend bölgesine gideceğini düşünüyorum.

Bu analize Tradingview üzerinden de ulaşabilirsiniz. Bunun için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca tradingview üzerinde ilgili parite hakkında daha fazla bilgi ve içerik için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla analiz için; Analiz Haberleri

UYARI: Yukarıda verilen fiyat, analiz ve grafikler yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları oldukça yüksek risk içermektedir. Yatırım yapacak veya yapmayı düşünen kişilerin kendi araştırmalarını yapmaları gerekmektedir.

OKUMAYA DEVAM ET

ALTCOIN

Huobi Üç Yeni HUSD Paritesi Duyurdu!

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Yayın:

-

huobi kripto para borsası

Kripto para borsası Huobi, yaptığı açıklama ile birlikte üç yeni Huobi USD (HUSD) paritesini duyurdu.

İlginizi Çekebilir: DeFi Market Cap

Yapılan açıklamada üç altcoin için yeni stablecoin paritesi açıldığı belirtiliyor. Pariteler Huobi’nin kendi “stablecoin”i olan HUSD tarafından oluşturulmuş durumda.

Algorand (ALGO), OMG Network (OMG), ve Zilliqa (ZIL) için oluşturulan pariteler halihazırda kullanılabilir durumda.

HUSD Hakkında

Huobi USD (HUSD), Huobi tarafından oluşturulmuş 1:1 ABD Doları ile desteklenmekte. Tam şeffaflık içerisinde HUSD rezervlerini paylaşan Huobi, HUSD’nin düzenli olarak “audit” şirketleri tarafından denetlendiğinin altını çizmekte.

Huobi verilerine göre toplam piyasa değeri 265 Milyon $ civarında bulunan HUSD, MarketCap verilerine göre 56’ıncı sırada bulunuyor.

Son 24 saat içerisinde 78 Milyon $’lık ticaret hacmine ulaşan HUSD stablecoin seçenekleri arasında bulunuyor.

Borsa haberleri için: Borsa Haberleri

Altcoin haberleri için: Altcoin Haberleri

OKUMAYA DEVAM ET
Nordvpn
Coinzo

Trend Haberler

Tüm hakları saklıdır. Copyright 2020 Muhabbit
Feragatname: Muhabbit'in içeriği, doğası gereği bilgi amaçlıdır ve yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Kripto para ticareti, satın alma veya satma yüksek riskli bir yatırım olarak kabul edilmelidir ve her okuyucunun herhangi bir karar vermeden önce kendi araştırmalarını yapması önerilir.