Huobi Bitcoin Son Fiyatı
BTC $43968.41
4.99%
Huobi Ethereum Son Fiyatı
ETH $2292
1.86%
Huobi Avalanche Son Fiyatı
AVAX $26.83
17.88%
BNB Token Son Fiyatı
BNB $231.7
-1.03%
Binance Kayıt Ol

Muhabbit

ALTCOIN

THORSwap, 4 Blok Zincirinde Ticareti Yeniden Başlattı!

THORSwap kullanıcıları artık Bitcoin, Litecoin, Binance Smart Chain ve Bitcoin Cash ağlarında işlem yapabilir.

Clock
Paylaş
THORSwap, 4 Blok Zincirinde Ticareti Yeniden Başlattı!

Cross-chain merkeziyetsiz borsa (DEX) THORSwap, 4 blok zincirinde işlemleri tekrar başlattı. THORChain geçtiğimiz aylarda “hacker”ların saldırılarına uğramıştı. THORChain bazı fonlarını kurtarırken bazı fonlarını kaybetmişti. Yeni güncellemeyle beraber THORChain blok zincirinin yavaş yavaş toparlandığını söyleyebiliriz.

728×90 muhabbit - THORSwap, 4 Blok Zincirinde Ticareti Yeniden Başlattı!300x250 muhabbit - THORSwap, 4 Blok Zincirinde Ticareti Yeniden Başlattı!

THORChain (RUNE), Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi farklı blok zincirlerindeki işlemleri desteklemek istiyor. 12 Ekim tarihli bir rapora göre, THORSwap ekibi, temmuz ayında ağ saldırısına uğramadan önce DEX’inde desteklemek istediği 5 blok zincirinin işlemlerini durdurmuştu. THORSwap şimdi ticaret işlemlerini desteklediği beş blok zincirinden dördü için işlemleri yeniden başlattı.

Rapora göre THORSwap kullanıcıları, Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Binance Smart Chain (BSC) ağlarında takas işlemlerini gerçekleştirebilir. Bununla birlikte THORSwap ekibi, Ethereum (ETH) blok zinciri desteğini de yeniden sağlamak için çalışmalara başladığını da bildirdi.

THORSWAP TWITTER HESABI

THORSwap, Terra stablecoin ağı ve Cosmos ağında SDK kullanılarak oluşturulan Cosmos Hub’ın ilk uygulaması olan Gaia’yı entegre etmeye çalışıyor. Bununla birlikte THORSwap, Dogecoin (DOGE), Decred, Haven ve Monero (XMR) dahil olmak üzere diğer kripto paraları da entegre etmeyi istiyor.

Bunun dışında ekip, saldırılardan korunmak ve ağ “node”larının performansını artırmak için çalışıyor.

THORChain Ağı 2 Kez Saldırıya Uğramıştı!

ThorChain, ilk saldırıya uğradığında ekibin yaptığı açıklamaya göre 8,3 milyon dolar kaybedilmişti. Merkeziyetsiz zincirler arası değişim platformu THORChain, 2. saldırıya uğradığında ise resmi Twitter hesabında bilgisayar korsanlarının yaklaşık 8 milyon dolar değerinde ETH çaldığını duyurmuştu.

İkinci saldırıda “hacker” çaldığı paranın %10’unu almak şartıyla geri iade etti. ThorChain ekibi mağduriyete uğrayan bütün kullanıcılarına paralarını geri verdi.

Gelişmelerden ve son dakikalardan haberdar olmak, kripto para dünyasında aktif bir yer edinmek istiyorsanız Telegram kanalımıza bekliyoruz

Paylaş

İlgili Başlıklar

Bu sayfada yer alan ilgili başlıkların kısayol başlıklar ve ilgili sayfalar