Muhabbit

TikTok’un Ana Şirketi, Sui Üzerinde Web3 oyunları geliştirecek

TikTok’un sahibi ByteDance’in teknoloji birimi olan BytePlus, Layer 1 blockchain platformu Sui’nin kurucusu Mysten Labs ile iş birliği yapıyor. Bu iş birliği, Sui blockchain ağı üzerinde web3 oyunları ve SosyalFi uygulamalarının geliştirilmesini amaçlıyor.

Bugün BytePlus, Mysten Labs ile ortaklık kurarak Sui ağında web3 oyunları ve SosyalFi tekliflerinin geliştirilmesini sağlayacaklarını duyurdu.

BytePlus, geliştiricilere AI öneri algoritması çözümleri ve hızlandırılmış teslimat için bir sunucu ve veri merkezi ağı olan BytePlus CDN gibi çeşitli entegre ürünler sunuyor. Bu ürünler geliştiricilerin büyük oyun şirketleriyle web3 video oyunu iş birliklerini artırmasını sağlayacak.

BytePlus ve Mysten Labs, uluslararası hackathon’lar düzenleyecek

Mysten Labs tarafından yapılan açıklamaya göre, BytePlus’ın veri depolama hizmetleri ve yapay zeka destekli algoritmaları, Sui’deki geliştiricilere sunulacak ve onların analitik yeteneklerini güçlendirecek. Bu iş birliği, web3 oyun platformları ve sosyalFi projelerinde kullanıcı deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor.

Mysten Labs CEO’su Evan Cheng, “En son yapay zeka önerileri ve görsel algoritmaları Sui blockchain ağına entegre etmek, web3 oyun platformları ve sosyalFi projelerinde kullanıcı deneyimini geliştirmek için önemli bir adımdır” dedi.

The Block‘un haberine göre BytePlus ve Mysten Labs ayrıca uluslararası hackathon’lar ve eğitim serileri gibi programlar aracılığıyla Sui topluluğunu oluşturmak için de iş birliği yapacak.

Son Yazılar

Exit mobile version