Muhabbit

TokenFi geliştiricileri, TOKEN sahiplerini sevindirecek program önerisinde bulundu!

“TOKEN Supercharge Programı,” TOKEN sahipleri ve stakerlarına TokenFi platformunda erken erişim imkanı sunmayı amaçlıyor. Bu sayede kullanıcılarına dört kat daha fazla token elde etme potansiyeli sunuyor.

Öncelikli erişim için minimum 1000 dolar değerinde TOKEN tutma veya staking yapma gerekliliği bulunuyor. Ayrıca daha yüksek miktarlara sahip olanlar için ek avantajlar sağlanıyor.

TokenFi geliştiricilerinden “TOKEN Supercharge Programı” önerisi

Geliştiriciler, TOKEN sahiplerinin token satış etkinliklerinin genel halk tarafından hızla tükenmesi gibi potansiyel sorunları ele alabileceğini ve TOKEN sahiplerinin bunun yerine fayda sağlaması gerektiğini belirtiyor. TokenFi launchpad’in arkasındaki geliştiriciler, TOKEN kullanıcılarına platform ihraçlarına erken erişim imkanı vererek TOKEN kullanıcıları için faydaları artırmayı amaçlayan bir teklif sunuyorlar.

“TOKEN Supercharge Programı,” TOKEN sahipleri ve stakerlarına öncelikli muamele sağlayacak ve teklif kabul edilirse daha geniş kitleye kıyasla tokenleri önceden güvence altına almalarını sağlayacak.

Önerilen adım, uygun kullanıcılara dört kat daha fazla token elde etme imkanı verecek. TOKEN tutmayan veya stake yapmayan kullanıcılar, token satış etkinliklerine sınırlı erişimle karşılaşabilirler.

Son Yazılar

Exit mobile version